Regióny Bratislava Banská Bystrica Košice Nitra Prešov Trenčín Trnava Žilina Top

Martin Škrtel sa ospravedlnil za chrapúnske správanie: Video bolo natočené pod vplyvom emócií, pod tlakom z predchádzajúcich dní aj v značnej „spoločenskej únave“

Martin Škrtel sa ospravedlnil za vulgarizmy na adresu ŠK SLovan Bratislava. ZDROJ: fb Spartak Trnava

BRATISLAVA –  Každá sláva trvá tri dni. To si uvedomil aj dnes už bývalý futbalista Spartaka Trnava a exslovenský reprezentant Martin Škrtel, ktorý pri oslavách konca kariéry vulgárnym spôsobom vyurážal bratislavský Slovan. 

 

Video, na ktorom Škrtel spieva “ŠK Slovan skurvená Bratislava…” šokovalo celé Slovensko a vyvolalo poriadne šťavnaté diskusie. Reakcie sa pravdepodobne dostali aj k Martinovi Škrtelovi, ktorý zverejnil verejné ospravedlnenie. “Video, ktoré preniklo na verejnosť nebolo určené na zverejnenie. Bolo natočené pod vplyvom emócií, pod tlakom z predchádzajúcich dní, ktoré boli spojené s ukončením mojej kariéry a priznávam, že aj v značnej „spoločenskej únave“. Uvedomujem si, že moje správanie sa, bez ohľadu na moje pôsobisko a aj vzhľadom k môjmu profilu a postaveniu, bolo nešťastné a nevhodné. Doteraz som sa o súperoch a najväčších konkurentoch vyjadroval s rešpektom a tak to bude aj naďalej,” povedal Martin Škrtel. Aj keď s krížom po funuse, ale predsa len je reakcia Škrtela pozitívna, čo však neospravedlňuje jeho skrat pri bujarých oslavách rozlúčkového večera.

VULGARIZMY NAJHRUBŠIEHO ZRNA Škrtel pri oslavách konca kariéry chrapúnsky vyurážal bratislavský Slovan

Martin Škrtel sa pri rozlúčke a poslednom zápase kariéry neubránil slzám dojatia. “Nepamätám si z toho nič. Netrénoval som od finále pohára, včera som absolvoval jeden tréning. Trochu som sa obával, ako vydržím fyzicky. Čas plynul pomaly, až v 35. minúte som si začal uvedomovať, že koniec je blízko. Potom prišli emócie. Samozrejme vás to rozcíti, keď ľudí počujete spievať vaše meno a v takom počte, vidíte všetkých známych, spoluhráčov, rodinu…“ vravel po zápase na stretnutí s novinármi Škrtel“Konečne je všetko za mnou, tento týždeň bol emotívne náročný. Všetko sa stupňovalo. Raz ten koniec kariéry musel prísť. Myslím si, že deň bol pre nás vydarený,“ dodal Škrtel.

Čo urobil vulgárny Škrtel

Šok pre fanúšikov nastal po veľkolepej rozlúčke na štadióne. Martin Škrtel si totiž nechal  to “najlepšie” pokračovanie rozlúčky na večerné oslavy, kde sa nechal uniesť a veľmi vulgárnym spôsobom sa vyjadril na adresu Slovana Bratislava, najväčšieho soka Spartaka Trnava. Na jeho smolu v dnešnej dobe, kedy sú v móde sociálne siete si jeho spevokol nahral aj jeden z jeho kamarátov alebo fanúšikov a hanba roka bola na svete. “ŠK Slovan sku…na Bratislava… ŠK Slovan sku…na Bratislava,” kričal z plných pľúc idol mladých futbalových talentov.

 

 

Reakcie sklamaných fanúšikov na seba nenechali dlho čakať. “Takto to vypadá, keď je v hlavičke len vzduch z futbalovej lopty,” napísal jeden z fanúšikov a ďalší sa pridali. “Pán Škrtel, dajte prosím vedieť kedy najbližšie budete v tej “skur..nej Bratislave”. Rád vám prídem napľuť do ksichtu.”  Nuž žiadnu veľkú reklamu si Škrtel neurobil, lebo v podobnom duchu je väčšina reakcií. Vraj sú na to vypracované aj nejaké vedecké štúdie. Údery loptou do hlavy pri hlavičkovaní IQ neprospievajú!!!