Regióny Bratislava Advertoriál Top

Bratislava onedlho zažije nezvyčajný koncert. Tento umelec sa chystá predviesť vystúpenie, na aké nie ste zvyknutí!

Ilustračné foto. Zdroj: Getty Images

Či legenda slovenského hip-hopu bude rappovať, alebo vystúpi s úplne iným žánrom, zatiaľ nie je jasné. Šíria sa totižto špekulácie o tom, že Vec chystá svojich priaznivcov prekvapiť novým experimentom.

Čo ho priviedlo k tomu, aby svoju hudobnú produkciu zmenil? Či pôjde skôr o nejaký žartík? Keďže v istom videu na sociálnych sieťach sa vyjadril nasledovne: „Keď budete dobrí, tak by som vymyslel niečo špeciálne, napríklad môžem zahrať Turistu v metalovej verzii.“ Je jasné, že ak sa to potvrdí, fanúšikov čaká originálny zážitok, a to nielen hudobný, ale aj vizuálny – pohľad na Veca v metalovom kostýme totiž stojí za to! Zatiaľ však zostáva nejasné, kedy a kde ho bude možné takto zhliadnuť.

Tento koncert sa totiž bude diať len pod podmienkou, že sa do súťaže, ktorú má na svedomí známy slovenský prepravca Packeta a spoločnosť Visa, zapojí dostatočný počet ľudí. V tejto súťaži môžete okrem toho vyhrať až 28x iPhone, a to každý deň jeden, v termíne od 3.6. až do 30.6.2024.

Zapojiť sa môže každý, stačí splniť jednoduchú podmienku, a to objednať si čokoľvek na dobierku cez Packetu, zaplatiť kartou Visa v aplikácii Packeta a tú si potom uložiť priamo v aplikácii. Samozrejme, uložiť si môžete aj viac kariet, čím si zvýšite šancu na výhru!

O iPhone sa súťaží každý jeden deň, no zlosovanie bude prebiehať vždy raz za týždeň. Prvé losovanie prebehne už 11.6.2024. V každom losovaní budú všetci tí, čo splnili podmienky už od začiatku trvania súťaže, teda od 3.6.2024.

Kedy a kde bude teda možné vidieť Vecovu pesničku „Turista“ prerobenú v metalovej verzii? Umelec sa vyjadruje veľmi opatrne: „Uvidíme. Povedal som to len ako okamžitý nápad počas natáčanie kampane. No ak sa naozaj zapojí dostatočný počet ľudí, svoj sľub dodržím.“ Takže milí fanúšikovia, ak nechcete zmeškať tento zážitok, zapojte sa do súťaže a sledujte sociálne siete Veca!

A ak ste si ešte neuložili vašu Visa kartu do aplikácie Packeta, rýchlo tak urobte, iPhone môže byť váš!

Advertoriál pripravený v spolupráci s Packeta.