Regióny Bratislava Top

Dráma so šťastným koncom. Známy moderátor pomáhal zranenému cyklistovi

Ilustračná foto. Zdroj: pixabay

BRATISLAVA – V obľúbenej lokalite Bratislavčanov sa počas týždňa odohrala menšia dráma. Jej aktérom bol mladý cyklista, ktorému sa na bratislavskej Kolibe stala nepríjemná nehoda. Krvavý a doráňaný mladík mal však šťastie v nešťastí. V ťažkej chvíli mu pomocnú ruku podal známy moderátor Richard Vrablec.

 

Moderátor a zabávač v jednej osobe sa o svoj zážitok podelil na sociálnej sieti Facebook. „Zranený cyklista na Kolibe. Krvavý, doráňaný chalan sedel pri bufetoch na somárskej lúke. Úplne bol v strese. Nikto si ho ani nevšimol, nikto sa mu neprihovoril, jedine bláznivý Vrablec,“ opísal, čoho bol svedkom.

 

Moderátor a zabávač Richard Vrablec. Zdroj: www. zabavac. sk

Mladému cyklistovi preto ponúkol pomoc a odvoz domov svojim autom. Inak šťastne vyzerajúci príbeh má však aj svoju odvrátenú stránku a aj o tú sa zabávač podelil. „Najhroznejšie bolo, keď som ho nakladal a kúsok som vošiel do zákazu vjazdu, ako oplzlo a nechutne mi ľudia nadávali a fotili si ma. Pomôcť mu ani jeden, ale hrať sa na dôležitých, tak to už hej,“ uviedol. Ľudí preto vyzval, aby sa spamätali. „Tak dôležité je, aby sme si pomáhali a nerobili zle. Vyslovene som videl na tvárach ľudí ako si užívali to, že mi môžu nadávať a kričať po mne. Prosím, nestrkajme nos do toho, čomu nerozumieme,“ napísal.

Mladíka odviezol z Koliby domov a ako doplnil, ten mu okrem poďakovania adresoval aj slová o tom, že túto dobrotu oplatí zasa niekomu inému.