Regióny Bratislava Top

DRÁMA V Bratislave vyčíňal ozbrojený muž: Zasahujúci policajti skončili so zraneniami

Ilustračná foto. Zdroj: FB / Mestská polícia Bratislava

BRATISLAVA – V hlavnom meste sa v noci odohrala dráma, ktorá si vyžiadala zásah mestskej polície. Incident sa odohral v nočnom podniku na Palisádach a muži zákona si z neho odniesli zranenia.

 

Ako informovali bratislavskí mestskí policajti na sociálnej sieti, v noci zadržali agresívneho muža ozbrojeného dvoma nožmi. Ten v nočnom podniku na Palisádach slovne napádal návštevníkov. „Príslušníci ho vyzvali, aby s nevhodným správaním prestal a sami sa stali cieľom jeho agresie. Potom, čo na nich zaútočil, ho s kolegami obmedzili na osobnej slobode,“ uviedli.

Muž bol podľa ich slov ozbrojený kuchynským nožom s čepeľou dlhou dvadsať centimetrov a skladacím nožom. Službukonajúci policajti pri zákroku utrpeli ľahké povrchové poranenia.

„Radi by sme poprosili návštevníčky a návštevníkov nočných podnikov, aby dodržiavali protiepidemiologické opatrenia, správali sa k sebe slušne a v prípade, že si všimnú akéhokoľvek porušovania verejného poriadku, kontaktovali príslušníkov mestskej polície na čísle 159,“ vyzýva polícia.