FOTO TRAGICKÝ KONIEC PÁTRANIA Po Matejovi (†31) sa náhle zľahla zem! Potom prišiel ZVRAT a našli jeho MŔTVE telo: Desivé DETAILY

BRATISLAVA – Pátranie po 31-ročnom Matejovi G. z Malaciek skončilo tým najtragickejším spôsobom. Mladý muž odišiel vo štvrtok 13. júna pravdepodobne z miesta svojho bydliska v Malackách na neznáme miesto a odvtedy sa po ňom akoby zľahla zem. Ešte v ten deň prišla zdrvujúca správa. Mateja našli bez známok života. 

Polícia a pátrači hľadali nezvestného 31-ročného Mateja niekoľko hodín, no bez úspechu. Ako napísali členovia Záchranného systému Slovensko, do terénu vyrazili krátko po 17:00, a to na miesto bydliska.

„Dnes, 13.6.2024, sme boli požiadaní rodinou nezvestného Mateja G. o pomoc s pátraním. Muž bol nezvestný od ranných hodín a jeho pohyb nebol známy,“ uviedli pátrači. Na pomoc vyrazila aj Bratislavská kynologická záchranárska brigáda so psami.

Počas presunu prehľadávali možné miesta a cesty. Následne spozorovali vozidlo, ktoré sedelo s popisom vozidla nezvestnej osoby. Pátrači však potom prišli s tou najhoršou správou. „Nezvestná osoba bola nájdená avšak už neskoro,“ oznámil pred polnocou Záchranný systému Slovensko.

Viac o téme: MALACKY, nezvestná osoba, pátranie, tragédia

Súvisiace články