FOTO VEĽKÉ PÁTRANIE po mladom chlapcovi! Našli len jeho ZAPARKOVANÉ auto: Nevideli ste ho?

MALACKY – Pátracie tímy sú už niekoľko hodín v akcii a pokúšajú sa nájsť 21-ročného chlapca. Ostalo po ňom len jeho zaparkované auto. Nikto o ňom zatiaľ nemá žiadne bližšie informácie. Ak ste Jána náhodou niekde zazreli, okamžite sa obráťte na pátracie tímy alebo na políciu.

 

Pohotovostný pátrací tím obdržal včera večer žiadosť o pomoc pri pátraní po 21-ročnom Jánovi Pakanovi z Malciek. Odvtedy ho stále hľadajú. „Na mieste sa zišla tiež desiatka kamarátov, ktorým Jánov osud nie je ľahostajný a aj napriek pokročilej hodine a mínusovým teplotám sa ho spolu s nami vybrali hľadať. Pátranie sme ukončili dnes krátko po 4.00 hod. avšak zatiaľ bez výsledku,“ poznamenal Pohotovostný pátrací tím s tým, že aj naďalej budú pokračovať. Po niekoľko hodinovom úpenlivom pátraní sa im podarilo nájsť len jeho auto. Nezvestný však v ňom nesedel.

Nezvestný Ján Pakan je z Malaciek. Je vysoký 180cm, štíhlej postavy, má krátke vlasy do čierna a veľkosť nohy 47. Naposledy mal oblečené tmavé tepláky, mikinu s kapucňou modrej farby a modré tenisky neznámej značky. „Ak ste osobu videli alebo máte informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní, kontaktujte políciu 158 alebo Pohotovostný pátrací tím 0940 555 959,“ poznamenal pohotovstný pátrací tím.

Pátranie po Jánovi Pakanovi. ZDROJ: FB/Pohotovostný pátrací tím

Viac o téme: auto, MALACKY, pátranie

Súvisiace články