Regióny Bratislava

HRÔZA v Miloslavove! BIELA dodávka láka malé deti: Desivé detaily, policajti VARUJÚ

Zdroj : FB / Polícia SR - Trnavský kraj

MILOSLAVOV – Obyvateľov Miloslavova vystrašil hrôzostrašný prípad, kedy neznámi páchatelia mali lákať malého chlapca zo základnej školy lákať na sladkosti. Policajti ako aj obec teraz varujú ostatných rodičov. Dávajte si na svoje ratolesti pozor.

 

K desivému incidentu došlo 1.3. 2023 v Alžbetinom Dvore. “V podvečerných hodinách dve doposiaľ neznáme osoby oslovili z idúcej 3-dverovej dodávky bielej farby s posuvnými zadnými dverami mladistvého žiaka tunajšej základnej školy s cieľom nalákať ho do vozidla, pričom mu núkali sladkosti. Ten ich opakovane odmietol, načo osoby odišli,” informoval o tom Obecný úrad v Miloslavove.

Podľa nich malo ísť o dve osoby, ktoré boli vo veku približsne 50 rokov. Na chlapca hovorili zrozumiteľne slovenským jazykom. Hoci chlapec ihneď po príchode domov upovedomil o incidente rodičov, na evidenčné číslo auta si nepamútal.

Obec ako aj polícia však varujú ostatných rodičo. “Obraciame sa preto na obyvateľov, ale hlavne rodičov, aby o uvedenom incidente informovali svoje deti, venovali zvýšenú pozornosť a každú podozrivú aktivitu hlásili na Obvodné oddelenie Policajného zboru v Miloslavove,” uzavreli.