Bratislava Trenčín Trnava Top

EXKLUZÍVNE detaily obvinenia: KAUZA PLAČKOVÁ naberá na obrátkach! Biznis s kokaínom aj hrozba doživotia

BRATISLAVA, TRNAVA, TRENČÍN – Spolu až 15 ľudí obvinili policajti v súvislosti s biznisom s drogami. V sieti NAKA uviazla aj skutočne veľká ryba sociálnych sieti Zuzana Plačková spolu s manželom, ktorí sa hrdia miliónovým majetkom. Elitní policajti ich obvinili, že ako členovia nebezpečného zoskupenia obchodovali s takzvanou kráľovskou drogou – kokaínom. Všetko sa to malo diať už od roku 2012 a trest, ktorý im hrozí je doslova zdrvujúci – DOŽIVOTIE!!!

Na popredných miestach zločineckej skupiny, ktorej súčasťou má byť podľa vyšetrovateľa NAKA Zuzana Plačková a jej manžel, mal byť podľa uznesenia o vznesení obvinenia bývalý džudista Tibor Gubáň a spolu s nimi ďalší traja muži.

Plačkovú s manželom zadržala polícia. Zdroj: Topky/Ján Zemiar

Elitný vyšetrovateľ má podľa uznesenia dostatok dôkazov o tom, že hviezda sociálnych sieti Plačková a jej manžel René Strausz spolu s ďalšími štyrmi mužmi, ktorých policajti zadržali a ďalšími ešte nestotožnenými ľuďmi „Na území Trnavského, Bratislavského a Trenčianskeho kraja v čase od roku 2012 až do súčasnosti, vykonávala za účelom zisku, prostredníctvom vytvorenej štruktúry osôb, zabezpečuje dovoz drogy zvanej kokaín…. kde táto droga je následne distribuovaná cez sieť dealerov tejto zločineckej skupiny ďalším koncovým užívateľom drogy, kde v uvedenom čase bolo dovezené a následne po distribúcii predané nezistené množstvo kokaínu, pričom v súčasnej dobe nie je možné stanoviť hodnotu vyrobenej drogy,“ píše vyšetrovateľ v uznesení skutku číslo 5., v ktorom figuruje meno bývalej playmate Zuzany Plačkovej a jej manžela.

Plačkovú s manželom zadržala polícia. Zdroj: Topky/Ján Zemiar

Obaja deň po zadržaní a obvinení vypovedali pred vyšetrovateľom NAKA a priam ako cez kopirák „v rámci výsluchu Reného Strausza vyplynulo, že nepredáva žiadne drogy, nie je členom zločineckej skupiny a nie je užívateľom žiadnych drog,“ ďalej k veci odmietol vypovedať. Z výsluchu jeho manželky Zuzany Plačkovej vyplynulo, že „drogy neužíva, nepredáva a nie je členkou žiadnej zločineckej skupiny,“ no a ďalej podobne ako jej manžel odmietla k veci vypovedať.

Pri domovej prehliadke u Reného Strausza a Zuzany Strausz Plačkovej zaistili policajti celkom šesť mobilných telefónov jeden notebook a občiansky preukaz na meno Mário Herák.