Regióny Bratislava Top

KRVAVÁ DRÁMA v Senci: Tĺčik na mäso ako vražedná zbraň

Zdroj: FB / Polícia SR - Bratislavský kraj

SENEC – Na námestí v Senci oslavoval narodeniny a zrejme si vypil viac, než bolo treba. 37-ročný Srb Aleksandar sa totiž neskôr vybral do opustenej budovy, kde spal 20-ročný muž. Tĺčikom na mäso ho niekoľkokrát začal udierať do hlavy. Úmysly výtržníka sú nejasné.

 

V priestoroch opustenej budovy v areáli bývalých ovocných skladov v katastrálnom území mesta Senec sa odohrala dráma nevídaných rozmerov. 37-ročný Aleksandar útočil na muža tĺčikom na mäso, pričom údery smeroval do spánkovej oblasti a do oblasti čela poškodeného.

Keďže zranený muž nebol v priestoroch sám, tí privolali policajtov a záchranárov. Polícia okamžite agresora spacifikovala. ,,Policajti 37-ročného Aleksandara na mieste podrobili vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, ktorá skončila s pozitívnym výsledkom. V dychu mu namerali 0,99 mg/l alkoholu, čo predstavuje hodnotu 2,06 promile. Muž bol obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na príslušné policajné oddelenie,” informuje bratislavská polícia. Záchranári sa postarali o zraneného muža a previezli ho do nemocnice.

 

Útočník vošiel do miestnosti s tĺčikom na mäso. Zdroj: FB / Polícia SR – Bratislavský kraj

Si posedí

Prípad rieši bratislavská krajská kriminálka. ,,V súvislosti s vyšetrovaním obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu, mu vzniesol obvinenie vyšetrovateľ Bratislavskej krajskej kriminálky,” dodala polícia. Útočník aktuálne sedí za mrežami a čaká na verdikt. Za preukázanie viny mu hrozí až dvadsať ročný trest.

 

Použil tĺčik na mäso. Zdroj: FB / Polícia SR – Bratislavský kraj