Matka mala ZAVRAŽDIŤ svojho MANŽELA! Len 7-ročné dievčatko a 3-ročný chlapec zostali bez rodičov: Prosba o POMOC

ROHOŽNÍK – Obrovská tragédia sa stala v obci Rohožník v okrese Malacky ešte koncom apríla. Manžel bol na mieste mŕtvy a dve deti s ich mamou, odviezli do nemocnice. Obec teraz prosí o pomoc pre dve polosiroty.

Tragédia, pri ktorej boli dobodaní muž a žena, otriasla celým Slovenskom. „Operačné stredisko ZZS SR vyslalo ambulancie rýchlej lekárskej pomoci a rýchlej zdravotnej pomoci do bytového domu v okrese Malacky odkiaľ boli nahlásené bodné poranenia u viacerých osôb. Po príchode na miesto udalosti lekár musel konštatovať úmrtie u muža,“ priblížili záchranári.

O život prišiel 47-ročný muž, ktorého mala dobodať jeho 39-ročná manželka Siobhan. Sedemročné dievčatko Eleanor a trojročný chlapček Milanko našťastie útok prežili, ale psychickú traumu si budú niesť dlho.

Eleanor mala zlomenú kľúčnu kosť a Milanko vážne bodné zranenia v oblasti hlavy. Nôž zasiahol aj jeho oko. Celá tragédia skončila telefonátom dieťaťa, ktoré prosilo o pomoc.

Obec im chce vytvoriť ľahší štart do života

V Rohožníku pripravili zbierku pre deti, ktoré zostali bez oboch rodičov. Ich ďalší život asi nebude najjednoduchší, a preto im chce obec vyzbierať aspoň peniaze na lepšiu budúcnosť.

Svoju zbierku zverejnili aj na sociálnej sieti. „Možno ste to zachytili a možno nie. Nedávno sa v Rohožníku stalo nešťastie. Eleonor a Milanko zostali bez oboch rodičov a najbližšie obdobie bude pre nich nesmierne náročné a ťažké. Spojme sa a buďme SÚDRŽNÍ. Vytvorme im ľahší štart do nového života. Ak každý z nás prispejeme čo i len malou čiastkou, bude to pekné gesto pre tieto deti,“ uviedla samospráva.

Transparentný účet vznikol v spolupráci so starostkou Annou Čermákovou Sojkovou zo Sološnice.

Viac o téme: pomoc, Rohožník, vražda, zbierka

Súvisiace články