Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

TRAGICKÝ KONIEC PÁTRANIA Ladislav záhadne zmizol cestou do práce! Rodina bola bezradná, dnes oznámili najhoršiu správu

Ilustračné foto. Zdroj: regiony.sk

SABINOV – Ladislav V. (†51), ktorý mal 23. mája odísť do Veľkej Británie, sa akoby prepadol pod zem. Počas cestovania sa stratil a nikto nevedel, kde je. Po dlhých dňoch intenzívneho pátrania prišla tá najtragickejšia správa. Ladislav bol nájdený, avšak bez známok života.

Aktualizácia 5. júna – Členovia Pátracieho Tímu Východ dnes večer uverejnili na sociálnej sieti veľmi smutnú správu. Pána Ladislava našli, ale, bohužiaľ, neskoro. “Na žiadosť rodiny uverejňujeme smútočnú správu, že Pán Ladislav V., ktorí odišiel autom do zahraničia, sa našiel žiaľ bez známok života,” napísali pátrači.

Stratil sa cestou do práce, rodina mala veľký strach

Ako v uviedla jeho rodina, nezvestný Ladislav odišiel svojim osobným autom do Veľkej Británie 23.05.2024 o 01:00 hod. ráno zo Sabinova. Išiel cez Českú republiku. Následne bol vo večerných hodinách na začiatku Nemecka. To bolo posledný krát, čo kontaktoval svoju rodinu. Odvtedy nebol na sociálnych sieťach a mobil mal vypnutý.

Zdroj: Facebook/Záchranný Systém Slovensko

Jeho najbližší sa o neho veľmi báli. „Išiel sám, môže byť niekde na nejakom parkovisku, benzínke či odpočívadle v Nemecku, Holandsku, Belgicku, Luxembursku, Francúzsku, odkiaľ mal aj trajekt, ale do Anglicka nedošiel. Vieme to, lebo sme v kontakte s anglickou políciou,“ uviedla v žiadosti o pomoc zúfalá rodina.

O pomoc pri pátraní prosili verejnosť pátracie tímy. “Prosíme o zdieľanie v rámci celej Európy. Rodina je bezradná,” napísali pátrači na sociálnej sieti.

Zdroj: Facebook/Záchranný Systém Slovensko