Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

MIMORIADNE PÁTRANIE Bez stopy ZMIZLO 6 detí! ZÚFALÉ rodiny prosia o POMOC: Nevideli ste ich?

Mimoriadna správa. ZDROJ: archív redakcie

SLOVENSKO – V poslednom období sa pátra po niekoľkých neplnoletých detí. Okrem dlhšie nezvestnej 17-ročnej Kristíny Plevkovej, či jej rovesníčky Jasmíny Puškovej, bez stopy zmizli ďalší maloletí. 

 

Pátracie tímy prosia verejnosť o pomoc pri hľadaní nezvestných maloletých dievčat, chlapca a matke s dvoma malými deťmi. Všetci zmizli bez stopy.

Kristína Plevková (17) z Kysuckého Nového Mesta, prechode bytom v Žiline, má 160 centimetrov, strednú postavu, zelené oči, hnedé krátke vlasy, tetovanie v tvare písmena Z na predlaktí. Naposledy mala na sebe tričko hnedej farby s dlhým rukávom, modré rifle a čiernu šiltovku.

Nezvestná je od piatka (21. 7.), kedy odišla z miesta prechodného bydliska na doposiaľ neznáme miesto, do dnešnej doby sa nevrátila, pričom o sebe nepodala žiadne informácie, miesto jej pobytu je neznáme.

Kristína Plevová. ZDROJ: Polícia SR

17-ročná Jasmína Pušková je nezvestná viac ako tri mesiace. Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Martine po nej vyhlásilo pátranie 12. apríla tohto roku. Jasmína je 175 cm vysoká štíhlej postavy, má čierne vlasy a hnedé oči. Naposledy mala na sebe blečenú čiernu bomberu značky LOUIS VUITTON, modré rifle, čierne krátke tričko a biele tenisky. Jasmína má v pravej nosnej dierke piercing, na prstoch oboch rúk tetovanie. Na ľavom zápästí tetovanie MARKUS.

Jasmína Pušková. ZDROJ: Polícia SR

K nezvestným 17-ročným tínedžerom pribudol aj Alex Švec z Bratislavy, ktorý je v pátraní od 18. júla. Vysoký je 170 cm, má štíhlu postavu, čierne krátke vlasy a hnedé oči.

Alex Švec. ZDROJ: Polícia SR

3. augusta bolo najnovšie vyhlásené pátranie po iba 15-ročnej Erike Balážovej z okresu Malacky. Je 175 cm vysoká priemernej postavy, vlasy má hnedé so žlým melírom a má zeleno-hnedé oči. Naposledy mala na sebe oblečené čierne legíny a čiernu mikinu.

Erika Balážová. ZDROJ: Polícia SR

Minulý mesiac, presne 24. júla, bolo vyhlásené pátranie aj po 34-ročnej Viere Gažikovej, ktorá v Michalovciach žije so svojimi dvoma malými dcérami 5-ročnou Sarou a 3-ročnou Jennifer. Viera je 160 cm vysoká a má priemernú postavu. Má čierne vlasy po plecia a hnedé oči.

Viera Gažiková. ZDRJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH
Sara Gažiková. ZDRJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH
Jennifer Gažiková. ZDROJ: ZDRJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH