Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

MIMORIADNE Zmizla školáčka ZUZKA! Ráno do školy neprišla a už druhý deň sa po nej ZĽAHLA zem. Zúfalá rodina prosí o POMOC: Nevideli ste ju?

Ilustračné foto. ZDROJ: MV SR

SENEC – Rodina i polícia pátrajú po nezvestnom dievčati zo Senca. Zuzanu (17) blízki videli včera ráno, keď mala odísť do školy v Bratislave, kde študuje. Tam však neprišla. Pátrači aj polícia sa s prosbou o pomoc obracajú na širokú verejnosť.

Aktualizované 14:15 – Pátranie bolo ukončené. Zuzana sa našla a je v poriadku.


“Zuzana bola naposledy videná v piatok 17.5. ráno vo svojom bydlisku v Senci, s tým že sestre povedala, že ide do školy, kam ale neprišla. V ten deň bola taktiež videná v Bratislave,” priblížil na sociálnej sieti Pohotovostný pátrací tím.

Nezvestná je vysoká cca 165 cm, chudej postavy, má hnedé rovné vlasy približne po hruď, modré oči, výrazný nos a úzke pery. Má tendenciu sa hrbiť. Naposledy na sebe mala čiernu prechodnú bundu, čierne topánky a so sebou tmavomodrý školský ruksak.

Ak ste osobu videli alebo máte informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní, kontaktujte políciu 158 alebo Pohotovostný pátrací tím 0940 555 959. Kontaktovať môžete aj políciu formou súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Bratislavský kraj: