DRSNÝ ODKAZ POLITIKOM od Paľa Haberu! Odniesla si to celá vláda

BRATISLAVA – Obľúbená spevácka legenda im to natrela! Nielenže dostali ministri červenú od známej reštaurácie, na svojom koncerte ich nechce vidieť už ani Pavol Habera. Možno to vyzerá ako sranda, no ten už toho má dosť. Členov vlády nešetril a na rad prišla poriadna spŕška pravdy. Drsný odkaz ich vôbec nepoteší.

 

Po tom, čo bratislavský Dunajský Pivovar rozšíril svoj zoznam neželaných hostí o zvučné mená politiky, ozývajú sa už aj umelci. Spevák Pavol Habera si doslova neželá, aby sa ministri objavili na jeho koncertoch. Treba však pripomenúť, že okrem členov vlády sa nezabavia už ani štátni tajomníci a bývalý minister zdravotníctva Marek Krajčí. Tí sú totiž tiež na tzv. blackliste.

Tak toto ministrov nepoteší! Známa reštaurácia im zakázala vstup

Spevák pripomína, že nejde iba o obyčajnú srandu. ,,Nechcem hrať pre niekoho, kto v týchto ťažkých časoch nepomohol kultúre a ľuďom, ktorí v nej pracujú! A nielen nám! Mohol by som tu ešte hodinu vypisovať všetky dôvody, ale to by aj tak nemalo žiaden význam,“ napísal na sociálnej sieti Habera.

 

Spevák už ministrov na koncerte nechce. Zdroj: IG / Pavol Habera

Ďalšie mená?

Pavol Habera zdôraznil, že sa rozhodol nápad podporiť sám a neurobil to dokonca ani v záchvate nervov. ,,Je to len moje rozhodnutie a je mi jedno, čo si o tom kto myslí.“

Iniciatíva reštaurácie má obrovskú odozvu nielen u známych osobností, ale aj u návštevníkov. Tí sa príspevku pivovaru okamžite chytili a zdieľali ho rýchlosťou blesku. Mnohí sa dokonca pýtali, či sa dá zoznam rozšíriť aj o ďalšie mená.

 

Zdroj: FB / Dunajský pivovar

Pokračovať na ďalšej strane

Viac o téme: blacklist, hostia, koncert, minister, Pavol Habera, pivovar, reštaurácia, vláda, zákaz, zoznam

Súvisiace články