Regióny Bratislava Top

MRAZIVÉ DETAILY o smrti superstaristu Joyka: Jeho POSLEDNÉ SLOVÁ! Skočil z okna?

O život prišiel známy superstarista. ZDROJ: FB, pixabay.com

BRATISLAVA – Obrovská tragédia, ktorá sa stala z pondelka na utorok, zasiahla celé Slovensko. Mladý talentovaný spevák Joyko navždy opustil svoju rodinu a priateľov. Z tohto sveta však údajne odišiel tým najtragickejším spôsobom. Skočil známy superstarista z okna? Jeho kamarátka dokonca prezradila Jozefove posledné slová.

 

Slovenskom obletela správa o náhlo úmrtí len 33-ročného Jozefa Rakytu, známeho aj ako Joyko. Ten sa pred svojou náhlou smrťou v noci z pondelka na utorok rozhodol zverejniť na sociálnej sieti mrazivý status. “Radšej sa zabijem sám, ako by to mali spraviť iní..,” napísal a označil dvoch svojich kamarátov, ktorým za všetko poďakoval. Ani tí mu však v jeho rozhodnutí nedokázali zabrániť. Joyko, podľa všetkého, o chvíľu na to vyskočil z okna.

Pod príspevkom sa začali hromadiť vyjadrenia úprimnej sústrasti. Správa o jeho úmrtí sa objavila aj na sociálnej sieti solária, v ktorom pracoval. Rodák z Prievidze sa tak zrejme, podľa dostupných informácií, rozhodol ukončiť svoj život. Náhle úmrtie mladého a talentovaného chlapca zasiahlo najmä jeho blízkych a kamarátov, ktorí Joykiho poznali dlhé roky.


NOVÉ detaily o náhlej smrti SUPERSTARISTU! Čo sa stalo? Matka so sestrou v SLZÁCH


Čo sa však v osudný deň stalo doteraz nikto ani len netušil. Vyjadrenia kamarátov priniesli ešte viac otáznikov. Skočil Jozef z okna?