Regióny Bratislava

Muž sa vlámal do auta V PENTAGONE! Hneď na to skončil v rukách polície

Zdroj: KR PZ BA

BRATISLAVA – Poverený príslušník Policajného zboru Obvodného oddelenia vo Vrakuni obvinil 46 – ročného Štefana R. z Bratislavy z trestného činu krádeže. Za takéto konanie mu v prípade preukázania viny pred súdom hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

 

“Podľa prvotných informácii mal menovaný včera (08.09.) v čase okolo 01:30 h na parkovisku nachádzajúcom sa na Stavbárskej ulici, neoprávnene vniknúť do riadne uzamknutého vozidla, ktoré sa tam v tom čase nachádzalo. Doposiaľ neustáleným predmetom mal rozbiť dve sklenené výplne na dverách motorového vozidla a následne z odkladacieho priestoru lakťovej opierky odcudziť finančnú hotovosť. Takýmto spôsobom vznikla majiteľovi vozidla škoda vo výške 120,- eur,” informujú bratislavskí policajti.

Policajtom však neunikol. O malú chvíľu skončil s putami na rukách. V súčasnosti sa nachádza v cele policajného zaistenia. Vec bude riešená v tzv. ,,superrýchlom konaní“, čo znamená, že obvinený Štefan R. pôjde pred sudcu v zákonom stanovenom čase do 48 hodín.