Regióny Bratislava Top

Neskutočné! V okne muž onanoval za bieleho dňa!

Zdroj: FB / Vrakuňa Bratislava

BRATISLAVA – Pohoršenie a znechutenie vyvolal dnes v popoludňajších hodinách starší muž v bratislavskej Vrakuni. Na druhom poschodí obytného domu sa postavil nahý do okna a sexuálne sa ukájal. Pod oknami mu pritom chodili ľudia z práce a aj mamičky s malými deťmi. Na incident pre Zoznam.sk reagoval aj starosta Vrakune.

 

V popoludňajších hodinách si Vrakunčanka všimla, že v byte na Jedlovej ulici stojí pri otvorenom okne muž. Nebolo by na tom nič čudné, keby nebol celý nahý. Všimla si, že sa sexuálne ukája. Na sociálnej sieti upozornila, že sa to všetko dialo v blízkosti detského ihriska. „Som šokovaný a znechutený takým správaním človeka a dúfam, že polícia zakročí čím skôr, aby sa predišlo problémom do budúcnosti,“ reagoval pre Zoznam.sk starosta Vrakune Martin Kuruc.

Na sociálnej sieti okamžite reagovali aj samotní Vrakunčania. Kým niektorí boli pohoršení, iní situáciu brali trošku humorne. „Myslím, že to môže byť taký starý kretén, čo to robieva aj vonku na ulici. Veľká náhoda, aby ich bolo na jednom mieste toľko,“ reagovala žena v skupine, kde boli fotografie zverejnené. Ďalšia napísala, že „pán to už robí dlho“. Niektorým neuniklo, že muž je síce nahý, ale na tvári má respirátor alebo rúško. „Takže hygienické a pandemické opatrenia dodržiava,“ reagoval ďalší muž zo skupiny na sociálnej sieti. Iný sa zase pýta, či len neumýval okná.

Zoznam.sk kontaktoval aj políciu. Článok budeme aktualizovať o ich reakciu.

Galéria
Zdroj: FB / Vrakuňa Bratislava
Zdroj: FB / Vrakuňa Bratislava
Zdroj: FB / Vrakuňa Bratislava
Zdroj: FB / Vrakuňa Bratislava
Starosta Vrakune Martin Kuruc. Zdroj: TASR / Pavol Zachar
navigate_before
navigate_next