Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Domáce Top

Obchodný reťazec SŤAHUJE z predaja TOTO korenie! Môže OHROZIŤ vaše zdravie

Ilustračná foto. ZDROJ: TASR/Jaroslav Novák, FB/Polícia

SLOVENSKO – Na pultoch v slovenských obchodoch sa znovu objavil nevyhovujúci a rizikový výrobok. Skontrolujte preto svoje nákupy alebo zásoby v domácnosti, či sa u vás náhodou nenachádza. 

 

O stiahnutí nevhodného produktu informuje obchodný reťazec Billa prostredníctvom svojho webu. Konkrétne ide o produkt Clever škorica, 30 g. “Nemožno totiž vylúčiť potenciálne zdravotné riziko, nakoľko na základe senzorického testu bol zistený nečistý, cudzí a chemický pach,” informuje Billa. Zároveň dodáva, že ide len o výrobky s dátumom minimálnej trvanlivosti 11.1.2025.

škorica
Tento výrobok sa sťahuje z predaja. ZDROJ: Billa

“Ospravedlňujeme sa vám za spôsobené nepríjemnosti, je nám to skutočne veľmi ľúto. K informovaniu sme pristúpili bezodkladne, ako sme získali informáciu o výsledkoch testu. Zároveň sme urobili všetky potrebné kroky, aby sme zistili dôvod poškodenia tovaru, a nastavili preventívne opatrenia,” dodal obchodný reťazec.

V prípade, že ste si tento výrobok kúpili, môžete ho vrátiť v ktorejkoľvek predajni Billa na Slovensku, a to aj bez pokladničného dokladu. Peniaze vám budú vrátené v plnej výške.