Regióny Bratislava Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Na ceste o život prišla MLADÁ MAMIČKA! Lucka sa už k dieťatku NEVRÁTILA: Čo bolo na vine? Mrazivé DETAILY nešťastia

Ilustračné foto. Zdroj: FB/Polícia SR

MALACKY – Tragédia na cestách si vyžiadala život mladej ženy. Pri dramatickej nehode sa auto prevrátilo. Lucka sa už domov k svojmu malému bábätku nikdy nevráti. Nehoda s tragickým koncom sa stala v nedeľu 12. mája 2024 v okrese Malacky. Došlo k nej krátko pred 19.00 h.

Mladá žena podľa doterajších informácií nezvládla riadenie a jej auto zišlo z cesty, a prevrátilo sa. “Podľa doterajších informácií 36-ročná vodička vozidla Škoda Fabia počas jazdy po ceste II/501 v smere z Rohožníka do Sološnice, neprispôsobila svoju jazdu stavu a povahe vozovky a zišla mimo cesty. Tam došlo k prevráteniu vozidla, počas ktorého utrpela na mieste zranenia, ktorým podľahla,” upresňuje polícia.

Ženu sa ešte snažili oživiť aj záchranári, žiaľ, neúspešne. “K dopravnej nehode osobného auta sme vyslali ambulanciu rýchlej lekárskej pomoci. Po neúspešnej resuscitácii, žiaľ, lekár musel konštatovať úmrtie,” informovala hovorkyňa Operačného strediska ZZS Petra Klimešová.

Zohrala úlohu aj vozovka?

Podľa miestnych obyvateľov je ten úsek cesty v zlom stave, čo podľa nich mohla byť aj jedna z príčin nehody. “Tá cesta je tam v dezolátnom stave. Možno sa len chcela vyhnúť výmoľu alebo naopak na nejaký nadišla, a ju vyhodilo mimo cestu,” uviedol Antonín.

O katastrofálnom stave cesty píše aj Dávid. “Tá cesta je v katastrofálnom stave. Jamy, hrbole, všetko. My sme išli okolo, keď tam boli hasiči a záchranka. Tú cestu by mali opraviť. Otázkou času, kedy sa niekomu niečo stane aj na tom moste,” píše rozhorčene.

Auto bolo podľa svedkov úplne zdemolované. Mladej žene sa podľa portálu noviny.sk s veľkou pravdepodobnosťou stalo osudným to, že nebola pripútaná. Po náraze ju totiž vymrštilo z auta.

Lucka sa už domov nevráti

Pri nehode tragicky zomrela mladá mamička Lucka, ktorá sa už domov k svojmu malému bábätku nevráti. “Mala len 36 a ostalo po nej malé dieťatko. Moje srdiečko, veľmi mi budeš chýbať, moja Lucinko,” poslala jej odkaz so smútkom srdci Irena.