Pezinok Senec Regióny Bratislava

Policajti sa poriadne zapotili pri dopravnej nehode pri Bratislave. V havarovanom aute našli zbrane aj drogy

Na D1 pred Sencom sa prevrátilo auto na strechu, tvoria sa kolóny. ZDROJ: fb Polícia SR

BRATISLAVA – Na diaľnici D1 pred Sencom sa prevrátilo na strechu auto. Na mieste sa tvorili dlhé, niekoľko kilometrové kolóny. Premávka bola usmerňovaná príslušníkmi dopravnej polície. Informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

 

“Krátko pred 15.30 h sme na linke 158 prijali informáciu o dopravnej nehode osobného motorového vozidla Cherokee, v dôsledku ktorej došlo k jeho prevráteniu na strechu priamo na diaľnici,” priblížil Szeiff. Vodič, 34-ročný muž, utrpel zranenia, s ktorými bol prevezený do jednej z bratislavských nemocníc. “Keďže vo vozidle bola zároveň nájdené aj zelená sušená rastlina, ako aj plynová a airsoftová zbraň, na miesto bol vyslaný aj policajný vyšetrovateľ,” doplnil hovorca.

 

Na D1 pred Sencom sa prevrátilo auto na strechu, tvoria sa kolóny. ZDROJ: fb Polícia SR
Polícia zároveň upozorňuje vodičov, že v dôsledku prebiehajúcich kontrol na diaľničnom hraničnom priechode s Českou republikou ako aj z dôvodu enormnej nedisciplinovanosti vodičov nákladných motorových vozidiel dochádza v súčasnosti k tvorbe rozsiahlych kolón na diaľnici D2 v smere do Českej republiky. “V dôsledku arogantnej jazdy vodičov nákladných vozidiel, ktorý na jazdu nevyužívajú len pravý jazdný pruh, ale aj ľavý jazdný pruh určený pre osobnú dopravu dochádza k vzniku rizikových situácii na diaľnici a k tvorbe samotných kolón. Vodičov v tejto súvislosti vyzývame a apelujeme aby na jazdu do Českej republiky využili alternatívnu trasu a nevyužívali diaľničný hraničný priechod Brodské. Touto cestou vyzývame aj vodičov nákladných motorových vozidiel aby na jazdu využívali pravý jazdný pruh, dodala polícia.