Regióny Bratislava Top

Polícia pátra po synoch známej moderátorky. Naposledy ich videli s otcom

Zdroj: FB Polícia Slovenskej republiky

BRATISLAVA – Polícia žiada o pomoc pri pátraní po nezvestnom 8-ročnom Harlowovi Paxovi Hulshovi a 5-ročnom Theodoreovi Stevenovi Hulshovi z Bratislavy. Súrodencov naposledy videli 24. októbra asi o 16:30 v obchodnom centre na Einsteinovej ulici v Petržalke. Ako informovala bratislavská krajská polícia, starší z chlapcov je 142 cm vysoký, má asi 30 kg, hnedé oči a hnedé vlasy, po bokoch vyholené. Oblečené mal modré tričko s dlhým rukávom s nápisom na hrudi GAP, zelené maskáčové tepláky a obuté mal tenisky so žltým pokémonom na boku.

 

Mladší je asi 120 cm vysoký, váži zhruba 20 kg, má modré oči a svetlohnedé kučeravé vlasy. Oblečené mal modré pásikavé tričko s dlhým rukávom, tmavomodré tepláky a tenisky s pokémonom na boku. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní, je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na facebookovej stránke polície.

Má ísť o synov moderátorky Very Wisterovej. Chlapci boli naposledy s otcom, Izraelčanom Jeremym Hulshom. Moderátorka nemá o deťoch žiadne informácie už od včerajšieho dňa. Obáva sa pritom najhoršieho, že už nemusia byť na území Slovenskej republiky.

Nezvestní chlapci majú byť synovia moderátorky Very Wisterovej. Zdroj: FB Vera Wisterova