Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

POZOR: Tento výrobok v žiadnom prípade NEKUPUJTE! Môže sa v ňom nachádzať sklo!

V tejto zmrzline sa môže nachádzať sklo! ZDROJ: metro.sk

BRATISLAVA – Známy obchodný reťazec METRO upozorňuje Slovákov na nebezpečnú potravinu. V obľúbenej zmrzline sa totiž môže nachádzať sklo! V žiadnom prípade ju preto nekonzumujte. Píšu o tom na svojej internetovej stránke. 

 

“Spoločnosť METRO Cash & Carry SR s.r.o. pristúpila preventívne ku stiahnutiu nižšie uvedeného výrobku, od dodávateľa TIPAFROST a.s, z trhu. Dôvodom je podozrenie na možnú kontamináciu sklom. Nález skla bol zistený jedným z našich obchodných partnerov v priebehu spracovania. Keďže nie sme schopní vylúčiť riziko výskytu u ostatných balení danej šarže a bezpečnosť našich zákazníkov je na prvom mieste , rozhodli sme sa k tomuto kroku,” píše spoločnosť.

V tejto zmrzline sa môže nachádzať sklo! ZDROJ: metro.sk

Zároveň zákazníkov prosia, aby túto zmrzlinu v žiadnom prípade nekonzumovali. “Ak ste si uvedenú šaržu zakúpili a máte ju k dispozícii, prosíme Vás, aby ste ju nekonzumovali. Výrobok ste si mohli zakúpiť v čase od 27.7.2022 do 3.10.2022. Výrobok môžete vrátiť v ktoromkoľvek veľkoobchodnom stredisku METRO Cash &Carry SR,” dodávajú.