ROZHOVOR Známy raper prehovoril otvorene o svojom živote: Trpím vážnou autoimunitnou chorobou

BRATISLAVA – Známy slovenský raper Majself tvrdo drel, aby sa dostal tam, kde je teraz. S rapom začal už v šestnástich rokoch a odvtedy našiel nielen smer, ktorým sa začal uberať, ale získal si najmä široké publikum.

 

Michal Švehla pochádza zo Záhoria, je ženatý a má 11-ročného syna. V mladosti bol kadetským reprezentantom Slovenska v basketbale. Po rozvode jeho rodičov začal chodiť von a písať prvé texty. Keďže matka odišla pracovať do cudziny a otec sa druhý raz oženil, býval s tetou a babkou.

Situácia sa zlomila, keď končil vysokú školu. V tom čase už mal malého syna a pracoval v hoteli na nočných. Tam začal písať viac textov a nahrávať demá, po práci sa musel ísť starať o syna a štúdium, keďže rodina bola závislá od príjmu jeho manželky. Vtedy sa rozhodol vrhnúť do rapu na 100%.

Nedávno sa mu však život a kariéra obrátili naruby, keď ho v máji tohto roku zadržali policajti z pre užívanie marihuany. Majself im ju vtedy dokonca dobrovoľne odovzdal.

Policajti vyšetrujú rapera Majselfa pre drogovú trestnú činnosť: Aký trest mu hrozí?

Chcete zistiť viac o tom, prečo mal raper pri sebe marihuanu a ako celá táto situácia dopadla? Dozviete sa to vo videu nižšie:

Viac o téme: chorba, drogy, Majself, marihuana, polícia, raper, rozhovor

Súvisiace články