Regióny Bratislava Top

Športový svet zasiahla ďalšia SMUTNÁ SPRÁVA! TRAGICKÁ smrť významného futbalistu

Tragické úmrtie významného futbalistu
Tragické úmrtie významného futbalistu. Zdroj: Facebook/FC Petržalka

PETRŽALKA – Len včera sme vás informovali o úmrtí mladého futbalového talentu, ktorý si však už v drese TJ Tatran Zákamenné nikdy nezahrá. Dnes však informuje o úmrtí významného bývalého hráča aj futbalový klub FC Petržalka. Podľa ich slov mal zomrieť pri tragickej udalosti.

 

Nedávno sme vás informovali o úmrtí významného a talentovaného futbalistu Peťa Líšku, ktorý zomrel vo veku nedožitých 21 rokov. Jeho spoluhráči ho vnímali ako človeka, ktorý bol “vždy usmiaty, šikovný, pozitívny, dobre naladený človek s veľkým srdcom,” poznamenali na sociálnej sieti.


TVRDÁ RANA pre futbalový klub! Zomrel mladý talentovaný futbalista (†20)


Dnes 22.5. 2022 sa s významný bývalým futbalistom Pavlom Majdákom lúči ďalší klub, a to FC Petržalka. “S hlbokým zármutkom sme dnes v skorých ranných hodinách dostali správu, že nás pri tragickej udalosti navždy opustil bývalý hráč a verný fanúšik Pavel Majdák,” o akú tragickú udalosť išlo však bližšie nešpecifikovali.

Tragické úmrtie významného futbalistu
Tragické úmrtie významného futbalistu Zdroj: Facebook/FC Petržalka

Jeho blízkych, ktorí tohto významného človeka poznali, správa o jeho úmrtí obzvlášť zasiahla. “Nemôžem tomu uveriť,” poznamenal Vladimír. Dojímavé slová mu zanechali aj spoluhráči z FC Petržalka “Pali, náš bývalý hráč, stály výjazdový parťák a hlavne človek s obrovským srdcom, nás včera opustil.”