Regióny Bratislava Trnava Trenčín Nitra Žilina Banská Bystrica Prešov Košice Top

Tragédie, ktoré OTRIASLI Slovenskom: Päť MŔTVYCH študentov, zaživa PODPÁLENÁ exmanželka aj teroristický útok

Streľba v hlavnom meste! ZDROJ: Jano Zemiar, tip čitateľa, Twitter

SLOVENSKO – Rok 2022 bol pre Slovákov jeden z najtragickejších za posledné desaťročia. Takmer každý deň sme počúvali či čítali o nehodách, tragédiách, útokoch či vraždách. Tu sú tie najdesivejšie a najsmutnejšie. 

 

Podpálil exmanželku zaživa

Žiarlivosť ako motív vraždy, či ináč povedané „zločin z vášne“, sa u nás v poslednej dobe opakuje až príliš často. Jeden z takýchto prípadov sa stal v obci Tesárske Mlyňany, okres Zlaté Moravce. Štefan so svojou exmanželkou Janou havaroval v aute blízko obce. Na prvý pohľad sa zdalo, že ide o tragickú autonehodu. Vozidlo totiž vzplanulo a úbohej Jane sa nepodarilo z horiaceho pekla uniknúť.

Z tragickej nehody sa napokon vykľula úmyselná vražda. ZDROJ: FB/Air – Transport Europe, letecká záchranná služba.

ZVERSTVO! Muž ZAŽIVA PODPÁLIL svoju bývalú ŽENU. Myslel si, že tiež neprežije, zanechal LIST NA ROZLÚČKU: Vieme, čo v ňom bolo

Jej bývalý muž sa však z auta akoby zázrakom dostal, no jeho telo bolo popálené na 40% a museli ho uviesť do umelého spánku. Čo sa však spočiatku zdalo ako desivá nehoda, bolo v skutočnosti inak. Štefan auto podpálil úmyselne a má byť zodpovedný za smrť svojej ženy. Údajne ju totiž polial horľavou látkou.

O ďalších brutálnych činoch v roku 2022 čítajte na ďalších stranách!