Regióny Bratislava Banská Bystrica Košice Nitra Prešov Trenčín Trnava Žilina Top

TVRDÁ KRITIKA Jána Krošláka. Matoviča nazval mimozemšťanom, kolegov v parlamente hlupákmi a mutantami

Tvrdá kritika Jána Krošláka na ministra financií Igora Matoviča: ZDROJ: TASR

BRATISLAVA – Kritika, aká tu ešte nebola. Bývalý úspešný tenista Ján Krošlák, ktorý sa do parlamentu dostal na kandidátke OĽaNo sa pustil do svojho bývalého “šéfa” netradične razantným spôsobom. Adrenalín mu zdvihol najmä posledný návrh ministra financi na daňovú a odvodovú reformu.

 

Krošláka extrémne podráždil Matovičov status na sociálnej sieti k svojmu návrhu dávať džbán vody k jedlu zadarmo. “Nerozumiem tomuto mimozemšťanovi. On naberá životnú energiu tým, že provokuje veľkú väčšinu ľudí? Čím viac ľudí je na neho alergických, tým je vzrušenejší? Ako som už raz spomenul, na Slovensku pristál terminátor, ktorý mal zničiť Fica a potom seba. Akurát, že so sebadeštrukciou začal skôr, ako splnil prvú úlohu,” napísal Krošlák na internete.

“Posledná moja reakcia na všetkých Svedkov Igorových na tému vzdania sa mandátu, poslaneckého platu alebo podobných narážok. Čím viac neschopných, nepraktických, naivne hlúpych kolegov v politike budem vidieť, tým viac som presvedčený, že ľudia so sedliackym rozumom a bohatými životnými skúsenosťami ako ja, majú svoje miesto v parlamente. A to nespomínam inteligentných zákerákov, intrigánov, manipulátorov alebo mame tam dokonca aj komunistického mutanta, týchto je našťastie len zopár,” dodal Krošlák.