Regióny Bratislava Senec Top

V Alžbetinom Dvore sa stala hrozivo vyzerajúca nehoda. Osobné auto sa zrazilo s vlakom

Zdroj: Zoznam.sk

MILOSLAVOV – Krátko popoludní sa v obci Miloslavov – časť Alžbetin Dvor stala hrozivo vyzerajúca dopravná nehoda. Do idúceho nákladného vlaku narazilo osobné auto. Našťastie si kolízia nevyžiadala žiadne zranenia či obete na životoch.

 

K nehode došlo v utorok medzi 15. a 16. hodinou. Podľa informácií Zoznam.sk si postarší vodič osobného auta evidentne nevšimol červenú na železničnom priecestí a idúci nákladný vlak, čo spôsobilo, že nestihol zabrzdiť a došlo k zrážke. Vlak podľa slov hasičov, ktorí zasahovali na mieste, išiel od Dunajskej Stredy a osobné auto od Dunajskej Lužnej.

”Vodič vyviazol bez zranení,” povedal nám hasiči na mieste nehody, kde zasahujú všetky záchranno-bezpečnostné zložky. Ako informovalo Prezídium Hasičského a záchranného zboru na sociálnej sieti, vodič stihol pred zrážkou vyskočiť z vozidla.  Doprava je v súčasnosti v oboch smeroch neprejazdná, motoristi musia využiť obchádzkovú trasu cez Miloslavov. “V úseku Nové Košariská – Kvetoslavov bola od 15:15 prerušená doprava z dôvodu stretu nákladného vlaku s CMV. Z tohto dôvodu musela Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) odrieknuť niekoľko vlakov kategórie Os i REX a eviduje meškania až do 80 minút. Na tento úsek bola objednaná 2x NAD. Doprava však má byť v nasledujúcich chvíľach obnovená v plnom rozsahu,” uviedla pre Zoznam.sk Železničná spoločnosť Slovensko.

Galéria
Zdroj: FB / Prezídium HaZZ
Zdroj: zoznam.sk
Zdroj: zoznam.sk
Zdroj: zoznam.sk
Zdroj: zoznam.sk
Zdroj: zoznam.sk
Zdroj: zoznam.sk
Zdroj: zoznam.sk
Zdroj: zoznam.sk
Zdroj: zoznam.sk
Zdroj: zoznam.sk
Zdroj: zoznam.sk
Zdroj: zoznam.sk
navigate_before
navigate_next

*Oslovili sme aj políciu, Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby. Správu budeme aktualizovať.