Regióny Bratislava

AKTUÁLNE Vodiči, pozor! NEHODA spôsobila hodinové kolóny: TU sa zdržíte

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračná foto: Zdroj: Zoznam.sk

BRATISLAVA – V dôsledku dopravnej nehody na bratislavskom Moste Lanfranconi v smere do Petržalky sa tvoria dlhé kolóny. V smere od Stupavy sa vo štvrtok ráno vodiči zdržia približne hodinu. Upozorňuje na to Zelená vlna RTVS na sociálnej sieti.

 

V pravom jazdnom pruhu sa na bratislavskom moste zrazili dve autá. “Kolóna sa začína už pri Stupave, zdržíte sa hodinu,” priblížila Zelená vlna. Stella centrum odporúča použitie obchádzkových trás cez Devínsku Novú Ves a Stupavu. “Aj na nich však rátajte s výraznými zdržaniami,” upozornili. Dopravná nehoda sa stala aj v Bratislave na Pionierskej smerom von z centra. Výraznejšie zdržanie tu nie je hlásené. Na diaľničnom hraničnom priechode Čunovo – Rajka smerom do Maďarska je podľa Zelenej vlny v pravom jazdnom pruhu približne trojkilometrová kolóna kamiónov.

Na diaľnici D2 je v smere do Bratislavy vyše hodinové zdržanie. Pred odpočívadlom Lamač sa v pripájacom pruhu zrazil kamión s osobným autom.     Kolóna sa vytvára takmer od Lozorna. “Zdržíte sa viac ako hodinu,” zdôraznila Zelená vlna. Skoršia dopravná nehoda na Moste Lanfranconi je už odstránená. Zdržanie je hlásené aj v Bratislave na križovatke ulíc Košická a Prievozská. “Ťuklo sa auto s autobusom, zdržíte sa vo všetkých smeroch,” priblížila.