Regióny Bratislava Top

VEĽKÉ UPOZORNENIE odborníkov! Známy obchodný reťazec sťahuje z predaja tento produkt!

Známy obchodný reťazec sťahuje z predaja tento produkt
Známy obchodný reťazec sťahuje z predaja tento produkt. Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

BRATISLAVA – Odborníci zo Slovenskej obchodnej inšpekcie zverejnili dôležité upozornenie na kuchynskú pomôcku, ktorá sa objavila v populárnom obchodnom reťazci Kaufland. Uistite sa, či sa náhodou nenachádza aj u vás doma. Môže vám totiž spôsobiť nepríjemne zranenia.

 

Populárny obchodný reťazec Kaufland upozorňuje svojich zákazníkov na krájač, ktorý ste si v tých predajniach mohli kúpiť už od júla 2020. Konkrétne ide o produkt, Spice & Soul multifunkčný krájač. GTIN 4337185869136. Zistili totiž, že za “nepriaznivých okolností by sa z výrobku mohli oddeliť/odrezať čiastočky plastov, ktoré by následne mohli spôsobiť poranenie,” poznamenali odborníci zo Slovenskej obchodnej inšpekcie.

Zákazníci by si preto mali skontrolovať, či si náhodou tento výrobok nezakúpili a nenachádza sa aj u nich doma. Výrobok medzičasom už spoločnosť Kaufland stiahla z predaja a momentálne sa v obchodu už nenachádza a nie je možné si ho zakúpiť.

Galéria
Nemáte tento krájač doma aj vy?
Nemáte tento krájač doma aj vy? Zdroj: soi.sk
Nemáte tento krájač doma aj vy?
Nemáte tento krájač doma aj vy? Zdroj: soi.sk
Nemáte tento krájač doma aj vy?
Nemáte tento krájač doma aj vy? Zdroj: soi.sk
navigate_before
navigate_next

Tí, ktorí si ho nájdu doma, by krájač nemali používať a mali by ho vrátiť. Ľudia, ktorí produkt vrátia o svoje peniaze neprídu. Kaufland totiž poznamenal, že “zákazníci môžu zakúpený produkt vrátiť v ktorejkoľvek predajni Kaufland. Budú im vrátené peniaze, aj bez predloženia pokladničné dokladu.” Zároveň sa zákazníkom ospravednili za vniknuté nepríjemnosti.