Regióny Bratislava Top

VIDEO AGRESÍVNY útok policajta! Mužovi VULGÁRNE nadával, potom nasledoval šok: Čo na to jeho nadriadení?

Cestná kontrola sa skončila agresiou a nadávkami. ZDROJ: zoznam.sk

BRATISLAVA – Na sociálnych sieťach sa objavilo video rusky hovoriaceho muža, ktorý si natáčal policajta sediaceho v služobnom aute ako si zapisuje evidenčné číslo jeho auta.

 

Spočiatku to vyzeralo ako nevinná cestná kontrola. Policajt zastavil Volkswagen, vodičovi nepovedal žiadny dôvod, len si začal zapisovať jeho evidenčné číslo. “Prečo si zapisuješ moje číslo, môžeš povedať?” opakovane sa pýtal vodič.

Policajt sa najprv naňho nepozeral a stále si niečo zapisoval. Napokon mu odpovedal, že neuhradil diaľničnú známku. V tom však zbadal, že si ho muž natáča na telefón a začali sa diať veci!

Policajt udrel mužovi do mobilu, ktorý mu okamžite vypadol z ruky, snažil sa vystúpiť z auta a začal rusky hovoriacemu mužovi vulgárne nadávať. „Čo ma tu ty poučuješ, do pi*e?“ 

O stanovisko k celému incidentu sme požiadali hovorcu Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave Michala Szeiffa.  „Hliadka bratislavských dopravných policajtov na diaľnici D2 v súčinnosti s pracovníkmi NDS kontrolovala elektronické diaľničné známky a aj to, či vodiči nejazdia pod vplyvom alkoholu. Keďže Volkswagen nemal elektronickú diaľničnú známku, tak ho hliadka zastavila.”

Podľa hovorcu policajti vodičovi vysvetlili, prečo ho zastavili a vypýtali si od neho aj doklady. Vysvitlo, že vodič nemá pri sebe vodičský preukaz a rovnako nemal ani uhradenú diaľničnú známku.

Neskutočné video agresívneho muža na druhej strane…