Regióny Bratislava Top

VIDEO BRUTÁLNEJ BITKY Mladíci zbili chlapca tak, že sa nevládal postaviť! POZNÁME IDENTITU jedného z agresorov

Polícia pátra po tomto chlapcovi.
Polícia pátra po tomto chlapcovi. ZDROJ: minv.sk, Facebook/Polícia SR-Bratislavský kraj

BRATISLAVA – Desivá a agresívna bitka mladých chlapcov sa odohrala v bratislavskej mestskej časti Petržalka. Dvaja mladíci v podchode zbili chlapca tak, že ostal ležať na zemi. Policajti teraz po jednom zo spolupáchateľov pátrajú a prosia o pomoc aj verejnosť. Nám sa podarilo zistiť jeho identitu.

 

Skutočne hrôzostrašná bitka sa dohrala vo štvrtok 8.9. 2022 v bratislavskej mestskej časti Petržalka. V ten deň dvaja mladíci brutálne zbili chlapca, ktorý sa presile nedokázal ubrániť. Celý incident natočila kamera. Na záberoch je vidieť, ako chlapec po bitke leží na zemi a nevládze sa postaviť či brániť, keď mu agresori z vrecka dokonca kradli telefón. Hoci sa incident odohral pred mesiacom, policajti zverejnili pátranie po jednom z dvojice bitkárov až teraz.

“Policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava V sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri hľadaní osoby na fotografii, ktorá je obvinená zo zločinu lúpeže spáchanej formou spolupáchateľstva, ktorá sa stala vo štvrtok (08.09.2022) pod lávkou pre chodcov, ktorá vedie z obchodného centra do komplexu administratívnych budov na Einsteinovej ulici v Bratislave,” informovali o tom muži zákona. Verejnosť však upozornili, že chlapec môže byť agresívny a ľudia by si neho mali dávať pozor.

Zároveň verejnosť žiadajú, aby “v prípade akýchkoľvek informácií, ktoré súvisia s uvedenou vecou, nás prosím kontaktujte na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Bratislavský kraj.” Hoci polícia v uvedenom príspevku zverejnila fotografiu mladíka, jeho konkrétnu identitu však neuviedli. Poznáme jeho identu!