Regióny Bratislava Top

VIDEO Prekvapenie na pódiu: Najprv vystúpenie a potom tanečníčka v slzách

Romantická žiadosť o ruku. Zdroj: Zoznam.sk

BRATISLAVA – Hody v Záhorskej Bystrici priniesli záver, ktorý nikto nečakal. Po vystúpení tanečnej skupiny Čarovné Ostrohy zostali prekvapení nielen diváci, tanečníci, ale aj samotný starosta mestskej časti Jozef Krúpa. Šéf skupiny a zároveň choreograf Peter Živner po vystúpení pripravil svojej tanečníčke Janke poriadny šok. Od dojatia plakali všetci, nie len tí na pódiu, ale i diváci v hľadisku. 

 

Námestie rodiny bolo plné divákov, keďže išlo o prvé vystúpenie v tejto mestskej časti po opatreniach súvisiacich s pandémiou koronavírusu. Po vyše hodinovom vystúpení skupiny sa mikrofónu ujal tanečník a choreograf. V závere programu za zvukov elánovského hitu Ľúbim ťa si pred všetkými nečakane kľakol a svoju dlhoročnú partnerku a tanečníčku Janku požiadal o ruku. Zaskočená Janka od dojatia plakala. „Vôbec som to nečakala. Bol to zážitok na celý život,“ povedala nám.

 

O prekvapení vedeli len klávesák Ľubo Horňák a gitarista Juraj Zaujec.

„Pred tromi týždňami som kúpil prsteň a chcel som Janku prekvapiť. Mal som pocit, že práve Námestie rodiny je tým správnym miestom pre šťastný začiatok novej rodiny. Myslím, že sa mi to podarilo,“ priznal pre Zoznam.sk Peter Živner.

Zaskočený bol aj starosta Záhorskej Bystrice Jozef Krúpa. „Najprv som si myslel, že je to súčasť ich programu. Potom mi vysvetlili, že je to niečo výnimočné. Tak som nesmierne rád, že práve u nás v Záhorskej Bystrici sa zasnúbili. Bolo to dojemné,“ priznal pre Zoznam.sk starosta. Počas včerajšieho vystúpenia si zatancoval aj on sám.

 

Choreograf a tanečník Peter Živner a tanečníčka Jana Nýbalová sú už zasnúbení. Zdroj: Zoznam.sk