VIDEO ŠOKUJÚCA DRÁMA Vyčíňanie muža, čo chcel riadiť dopravu, nezastavila ani BITKA! Zasahovalo až 5 POLICAJNÝCH áut

BRATISLAVA – Internetom koluje video zachytávajúce nepochopiteľné konanie muža v bratislavskej Petržalke. Opitý chlap chcel totiž „riadiť“ dopravu. Pobehoval medzi autami, obmedzoval šoférov, a tak jeden z nich vystúpil, čo vyústilo až do bitky.

Muž vodičom ukazoval, kadiaľ majú ísť, pričom niektoré vozidlá, vrátane autobusu, ho len tesne minuli. Jeden zo šoférov vystúpil z auta a s mužom sa pobil. Dvojicu od seba oddelilo až niekoľko okoloidúcich chlapov. Ani potom však od svojho konania neopustil a dopravu sa snažil riadiť opäť. Zasahovať tak museli policajti.

„Policajti po príchode na miesto poskytli pomoc kolegom z mestskej polície pri spacifikovaní muža, ktorý kládol aktívny odpor. Muž bol následne podrobený vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, tá skončila s výsledkom 3,33 promile,“ uviedla bratislavská krajská polícia.

Na mieste zasahovalo, podľa záberov, celkovo päť policajných áut. Na miesto vyslali aj záchrannú službu.

Petržalka ti každý deň pripraví nový zážitok hlavne nezabúdaj, že takto sa opravím nestaneš

Uverejnil používateľ Slavko Indect   Sobota 25. mája 2024

Zo strany polície už bolo v tejto súvislosti začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva. „Objasňovaním presných príčin a okolností tohto prípadu ako aj vyvodením trestno-právnej zodpovednosti voči konkrétnej osobe sa policajti intenzívne zaoberajú,“ dodala polícia.

Viac o téme: bitka, Bratislava, Petržalka, policajný zásah, Video

Súvisiace články