Regióny Bratislava

VIDEO Zbabelo napadol ženu a chcel ju okradnúť! Páchateľa policajti doposiaľ nechytili

Muž napadol a chcel okradnúť ženu. Zdroj: KR PZ BA

BRATISLAVA – Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V vyšetrujú okolnosti zločinu lúpeže, ku ktorému došlo v priebehu minulého týždňa.

 

V stredu (26.01.2022) doposiaľ neznámy páchateľ zozadu pristúpil pred jedným z domov na Ševčenkovej ulici k žene, ktorá prechádzala touto ulicou. Zozadu ju fyzicky napadol úderom do krku a podkopol ju, v dôsledku čoho žena spadla na zem. Tam jej chcel vytrhnúť kabelku, čo a mu nepodarilo. Poškodenú ženu kopol do oblasti tváre, avšak nakoľko žena začala kričať páchateľ kabelku pustil a z miesta utiekol. Napadnutím utrpela poškodená žena zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie.

“V súvislosti s vyšetrovaním uvedeného prípadu sa obraciame aj na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení neznámeho muža na priložených záberoch. Ten by svojimi informáciami mohol napomôcť k náležitému objasneniu tohto skutku,” žiadajú verejnosť bratislavskí policajti.

Akékoľvek informácie k totožnosti osoby na videu, k jej súčasnému pohybu alebo pobytu môžu občania oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.