Regióny Bratislava

Vrátia sa do ulíc Bratislavy turisti? Informačné centrum na Klobučníckej ulici opäť otvára svoje brány

Zdroj: TASR / Štefan Puškáš

BRATISLAVA – Turistické informačné centrum na Klobučníckej ulici v Bratislave opäť otvorí svoje brány. Verejnosť bude môcť opäť jeho služby využiť od piatka (14. 5.). Pre dopyty zo zahraničia zostáva naďalej k dispozícii telefonický a elektronický kontakt. Informoval o tom Maroš Plitko, hovorca Bratislavskej organizácie cestovného ruchu – Bratislava Tourist Board.

 

“Turistické informačné centrum v Bratislave je prvé a najstaršie mestské informačné centrum na Slovensku. Pre svetovú pandémiu bolo zavreté takmer sedem mesiacov, čo je najdlhšie v jeho 56-ročnej histórii. Štandardne je zatvorené iba tri dni do roka,” približuje Plitko.

Turistické informačné centrum bude pre obyvateľov i návštevníkov hlavného mesta otvorené denne od 11.00 do 16.00 h. Pre dopyty zo zahraničia bude naďalej k dispozícii emailová adresa touristinfo@visitbratislava.com či telefónne čísla +421/2/16 186, respektíve +421/2/5441 9410. Bližšie informácie o meste, aktuálnych podujatiach, tipoch na výlety, produktoch a službách cestovného ruchu v Bratislave a jej okolí sú zverejnené na webovej stránke www.visitbratislava.com.