Regióny Bratislava

AKTUALIZOVANÉ ZÁHADA VIDEA, ktoré zaplavilo internet ODHALENÁ! Kto bol agresívny muž? DETAILY útoku

ZDROJ: Tip čitateľa

BRATISLAVA – Celý internet včera zaplavilo video agresívneho muža, ktorý vyskočil na kapotu a obrovskou silou sa snažil rozbiť čelné sklo auta. Nikto však ani len netušil, kto môže byť záhadný muž, a prečo úbohej žene nik nepomohol. Nám sa však podarilo odhaliť zákulisie tohto desivého incidentu.

 

Internetom sa včera začalo šíriť podivné video agresívneho muža, ktorý si vyskočil na kapotu auta na Galvaniho ulici v Bratislave, aby sa pokúsil rozbiť čelné sklo. Incident sa však mal začat ešte pred tým, a to pred obchodom, kde ten istý muž na ute rozbíjal spätné zrkadlá. Žene sa však podarilo z miesta odísť a tak vo svojom vyčíňaní pokračoval na kapote auta.

Čo presne tam robil však nikto nemal ani tušenie až doteraz. Nám sa však podarilo zistiť, že malo ísť o bývalého partnera vodičky. “Jej zmagorený a agresívny bývalý partner, ktorý ťažko znášal rozchod, prenasledoval ju a robil jej zle. Včera pred Lidlom Galvanyho v Bratislave ju napadol a začal jej likvidovať auto. Utrhol spätne zrkadlá a zadný stierač. Vulgárne jej nadával a ďalej poškodzoval jej auto, z ktorého nechcel následne zliezť. Janka z obavy o život a zdravie sa s autom rozhodla ísť aj napriek tomu, že jej agresívny bývali partner bol na kapote auta. Myslím, že v danej chvíli to bolo asi aj správne rozhodnutie. Boh vie. ako by chuda dopadla keby z auta vysúpila…” potvrdil člen HAKA Štefan Farkaš.

Auto pritom žena dostala od nich. “Náš člen Ladislav sa jej rozhodol pomôcť a tohto Peugota sa jej rozhodol predať na splátky za 700 EUR . Pani Janka sa držala a postupne si auto opravovala (drobné závady). Dokonca si našporila aj na nove zimné gumy . S Ladislavom si dohodla splácanie od tohto mesiaca,” dodal.

Desivé detaily

Desivý incident detailne opísali aj muži zákona. Muž mal podľa nich šoférovať auto z Dunajskej Lužnej na parkovisko obchodného centra na Galvaniho ulici i napriek uloženému zákazu činnosti viesť motorové vozidlá. “Po zastavení vozidla na parkovisku mal následne na uvedenom vozidle odlomiť obidve spätné zrkadlá, poškodiť predný stierač a kopať do karosérie s výhražnými slovami adresovanými 37-ročnej žene sediacej vo vozidle. Tá sa v obave o svoj život rozhodla na vozidle z parkoviska odísť,” informovala bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti.

Následne muž nastúpil do vozidla a počas státia na križovatke mal z neho vystúpiť, vyskočiť na prednú kapotu, odtrhnúť predný stierač a udierať do čelného skla. “Po príchode viacerých policajných hliadok na miesto mal 48-ročný muž naďalej pokračovať v slovných útokoch na adresu poškodenej, čo u nej malo vzbudzovať obavu o jej život,” uviedli policajti. Muža zadržali a umiestnili v cele policajného zaistenia. Policajti už začali trestné stíhanie pre úmyselný prečin výtržníctva vo viacčinnom súbehu s úmyselným prečinom poškodzovania cudzej veci, tiež úmyselným prečinom marenia výkonu úradného rozhodnutia a úmyselným prečinom nebezpečného vyhrážania.