Krimi Regióny Bratislava

Zázrak, že to prežil! Po Bratislave jazdil takmer so štyrmi promile

Muž po Bratislave jazdil takmer so štyrmi promile. ZDROJ: FB/Polícia Bratislavský kraj

BRATISLAVA – Bratislavská polícia v sobotu (8. 6.) vzniesla obvinenie za prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 45-ročnému Matejovi M.. Muž jazdil pod vplyvom alkoholu a v rámci kontroly nafúkal skoro štyri promile. Bratislavská krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

Priblížila, že policajná hliadka v sobotu spozorovala vodiča, ktorý jazdil po Vrakunskej ulici od Podunajských Biskupíc v hlavnom meste a nebol pripútaný bezpečnostným pásom. “Hliadka sa vodiča rozhodla zastaviť a skontrolovať. Vodič bol v rámci kontroly vyzvaný, aby sa podrobil vykonaniu dychovej skúšky, ktorej vyhovel. Vykonanou dychovou skúškou mu bola nameraná hodnota 3,75 promile,” dodala polícia.

Muž bol zadržaný a umiestnený do cely policajného zaistenia, kde si podľa polície po vykonaní potrebných úkonov vypočul svoje obvinenie realizované v superrýchlom konaní.

“Opäť vám pripomíname, že jazdou pod vplyvom alkoholu zbytočne riskujete a ohrozujete nielen seba, ale i ostatných účastníkov cestnej premávky,” upozornili policajti.