Zmena imidžu premiéra a ministra. Ktorú bratislavskú prevádzku dnes ako prvú navštívili? Foto ako dôkaz!

BRATISLAVA – Plné obchody mamičiek s deťmi nakupujúce oblečenie, iní na kozmetike a ďalší v kaderníctvach. Na otvorenie prevádzok čakali viacerí mesiace. Najviac sa potešili tí, ktorí počas lockdownu nevyužívali „načierno“ služby kaderníkov a holičov. Otvorenie týchto služieb privítal premiér Eduard Heger aj minister práce Milan Krajniak.

 

Minister práce hneď prvý deň, ako sa zmiernili opatrenia na Slovensku, vyrazil ku kaderníkovi v Bratislave v centre mesta. „Moja manželka a dcéra sa najviac tešia na otváranie obchodov. Ja som sa najviac tešil na toto,“ napísal na sociálnej sieti. A pripojil dve fotografie. Jednu pred návštevou kaderníctva a druhú po ostrihaní. Sám priznal, že počas opatrení a lockdownu nevyužil takéto služby štyri mesiace.

Dlhé vlasy si dnes nechal skrátiť aj nový premiér z Dúbravky Eduard Heger. Na inej sociálnej sieti  zverejnil fotografie s komentárom „Pred a po“.

 

Zdroj: instragram / Eduard Heger

Viac o téme: Eduard Heger, fotografie, Holíč, kaderníctva, Milan Krajniak, minister práce, nový strih, premiér, uvoľnenie opatrení

Súvisiace články