Regióny Bratislava Top

Slovenského herca zasiahla SMUTNÁ SPRÁVA: Navždy sa rozlúčil s dôležitou ženou v jeho živote

Pomajba zasiahla smutná správa.
Pomajba zasiahla smutná správa. Zdroj: TASR/Martin Baumann

BRATISLAVA – Známeho slovenského herca Romana Pomajba zasiahla obzvlášť smutná správa. Zomrela žena, ktorá bola v jeho živote veľmi dôležitá a práve nej vďačí za svoju kariéru. Dojímavé slová herca.

 

Roman Pomajbo je známy slovenský herec a humorista, ktorého môžeš poznať z komediálnej relácie Kredenc alebo z úspešného seriálu Horná Dolná, kde si taktiež zahral. Za svoje uplatnenie v šoubiznise vďačí najmä svojej učiteľke, ktorá v ňom odhalila jeho talent a viedla ho tŕnistou cestou.

Táto významná učiteľka, ktorá bratislavského herca viedla jeho štúdiom, však, žiaľ, nedávno zomrela. Úmrtie tejto dôležitej ženy herca obzvlášť zasiahlo. “Dnes sme sa rozlúčili s úžasnou pani učiteľkou Máriou Šmelíkovou. Pani Irmuška stála pri mne od 8 rokov! Pripravovala ma na talentové skúšky na herectvo do Brna – išla tam so mnou! Celý čas ma podporovala a fandila mi,” poznamenal herec na sociálnej sieti. Vzápätí dodal, “vážme si učiteľov, bez ktorých by sme noboli takí akí sme. ĎAKUJEM VÁM ZA VŠETKO, IRMUŠKA.”

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Roman Pomajbo (@roman_pomajbo)