AKTUÁLNE Na hraničných priechodoch do Rakúska sa zdržíte

BRATISLAVA – Na hraničných priechodoch do Rakúska v smere z Bratislavy je dnes ráno niekoľkominútové zdržanie. Informujú o tom Zelená vlna RTVS a Stellacentrum.
      

 

Na hraničnom diaľničnom priechode na D4 Bratislava-Jarovce smerom do Rakúska hlásia vodiči zhruba 20-minútové zdržanie pre všetku dopravu. Podľa Stellacentra je na prechode Berg zdržanie zhruba desať minút.

Mohlo by vás zaujímať:
Reklama

Dopravu v Bratislave dnes ráno komplikuje i nehoda, ktorá sa stala v mestskej časti Lamač v smere zo Záhorskej Bystrice na kruhovom objazde. Premávka sa v tomto úseku spomaľuje.

Vodiči musia počítať aj s kolónou na starej Seneckej ceste v smere do Bratislavy. V tomto úseku je zdržanie približne desať minút. Rovnaké, približne desaťminútové zdržanie, je aj na vjazde do hlavného mesta po D2 smerom zo Stupavy.

Viac o téme: auto, Bratislava, doprava, hranice, nehoda, Rakúsko, vodič, zdrzanie

Komentáre k článku

Momentálne nie je pridaný žiadny komentár
Pridajte komentár

Súvisiace články