Regióny Bratislava

Auto zrazilo cyklistu. Polícia žiada svedkov o informácie a pomoc pri vyšetrovaní

BRATISLAVA – Policajti Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave pátrajú po totožnosti osôb, ktoré by svojimi informáciami mohli napomôcť k objasneniu dopravnej nehody.

 

K tej prišlo 30.septembra v čase o 06:42 h na križovatke ciest Vrakúnska – Ivánska v druhom bratislavskom okrese. “Pri tejto dopravnej nehode došlo k stretu osobného motorového vozidla zn. Škoda Octavia a cyklistu.  Touto cestou žiadame priamych svedkov, ktorí videli priebeh tejto dopravnej nehody alebo ho majú zaznamenaný na kamerovom zázname z vozidla, aby sa prihlásili osobne na na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo tak urobili telefonicky na bezplatnom čísle polície 158 prípadne na tejto stránke formou súkromnej správy,” informuje polícia na svojej oficiálnej stránke.

“Jedna z najhorších križovatiek v Bratislave. Keď človek chce ísť z Ivánskej smerom na Astronomickú tak sa musí točiť na parkoviskách na Ostredkoch, ochrana chodcov 0 bodov a zápchy prakticky nonstop,” napísal jeden čitateľov v reakcii na nehodu. “Túto križovatku obchádzam… ešte super miesta hneď za priecestím prechod pre chodcov, potom o kúsok ďalší – v kuse je tu kolóna, nehovorím o tme alebo daždi, ak auto nespomalí tak, že takmer stojí, je nemožné sa vyhnúť chodcovi, ktorí vyletí spoza auta stojaceho v kolóne. Ideálne pre sebadeštrukčné osoby a samovrahov toto miesto,” dodal ďalší.

 

Galéria
ZDROJ: fb Polícia SR
ZDROJ: fb Polícia SR
navigate_before
navigate_next