Regióny Bratislava Top

BEZPEČNOSTNÁ kamera v akcii! Opäť lajna bieleho a opäť za volantom

Zdroj: FB / Polícia - Bratislavský kraj

BRATISLAVA – Neubehol ani mesiac a polícia má nasnímaného ďalšieho vodiča, ktorý si bezstarostne doprial priamo za volantom “lajnu bieleho”. Oba šokujúce prípady sa stali na rýchlostných cestách. Jeden na diaľnici D1 a ten druhý na R7-čke. Aby toho nebolo dosť, “nedočkavci” si svoju dávku dopriali priamo pod bezpečnostnými kamerami. 

 

Krátka pauza môže vodiča vyjsť draho. Napriek tomu, že na odpočívadle Blatná zastavil len na pár sekúnd, svojim správaním rozpútal vášnivé reakcie. Záznam, ktorý majú aktuálne v rukách bratislavskí policajti, odhaľuje muža, ako vdýchol bielu látku priamo vo vozidle. Najskôr si prášok vysypal na lakťovú opierku, potom ju občianskym preukazom upravil do čiary a zrolovanou 5 eurovou bankovkou ju “šňupol”. Takto posilnený vodič pokračoval ďalej v ceste, akoby sa nič nestalo. 

Podozrivý na prvý pohľad

Muža zastavili pred dvomi týždňami dopravní policajti, ktorí ho podozrievali z ,,možného protiprávneho konania spočívajúceho v užití omamnej látky a následnej jazdy vodiča”Odobraté vzorky potvrdili domnienky policajtov a mužovi zo seneckého okresu potvrdili prítomnosť metamfetamínu, amfetamínu a THC. ,,Nakoľko sa týmto vodič dopustil protiprávneho konania, policajti mu zadržali vodičský preukaz, zakázali mu ďalšiu jazdu a za svoje riskantné a ľahkovážne konanie, v ktorom mohol ohroziť život alebo zdravie ľudí bude riešený v správnom konaní. Ďalšie konanie bude prebiehať na príslušnom orgáne,” uzavrela bratislavská polícia.

Galéria
Zdroj: FB / Polícia – Bratislavský kraj
Zdroj: FB / Polícia – Bratislavský kraj
Zdroj: FB / Polícia – Bratislavský kraj
navigate_before
navigate_next

Mohlo by vás zaujímať: