Regióny Bratislava

VIDEO Surová BITKA na ulici! Tvrdé KOPANCE do hlavy: Nečakané rozuzlenie, bitkár sa PRIZNAL

Pri bitke v centre Bratislavy zasahovala aj mestská polícia. ZDROJ: FB/Polícia Bratislavský kraj

 BRATISLAVA – Na Obchodnej ulici v centre Bratislavy došlo v noci na sobotu (26. 11.) k násilnému incidentu. Zachytáva ho aj video zverejnené na sociálnych sieťach, na ktorom vidno konflikt medzi dvoma mužmi. Jeden z nich po kopnutí do hlavy zostane ležať na zemi. Incident potvrdili z bratislavskej mestskej polície, ktorá na mieste zasahovala aj so zdravotnými záchranármi. Štátna polícia sa po novinárskych otázkach prípadom začne zaoberať.

 

K napadnutiu malo dôjsť pri križovatke ulíc Obchodná a Vysoká. Na miesto boli v sobotu o 0.44 h vyslané dve hliadky mestskej polície. “Prvá prišla na miesto len pár sekúnd po útoku a zranenému mužovi začala poskytovať predlekársku pomoc. Druhá hliadka, na základe informácií z kamerového strediska a od svedkov udalosti, začala pátrať po páchateľovi útoku,” povedal vedúci oddelenia komunikácie bratislavskej mestskej polície Peter Borko.

Mestskí policajti pomáhali zranenému mužovi až do príchodu záchranárov. Tí požiadali policajtov aj o asistenciu pri prevoze zraneného, keďže sa správal agresívne.

Prípadom sa zaoberala aj štátna polícia.

Ako informujú bratislavskí policajti na sociálnej sieti, bitkár dnes večer dobrovoľne prišiel na policajné oddelenie.

Centrum Bratislavy bolo v uplynulých rokoch dejiskom viacerých násilných incidentov, z ktorých niektoré skončili aj tragicky. Na konci decembra 2019 došlo k napadnutiu mladíka, niekoľko týždňov predtým mali dvaja Srbi nadránom napadnúť a usmrtiť 22-ročného krajana.

V roku 2018 na Obchodnej ulici napadol Juraj Hossu Filipínca Henryho Acordu. Ten na následky poranení neskôr v nemocnici zomrel. Za zabitie Acordu si Hossu odpykáva deväťročný nepodmienečný trest odňatia slobody.

Zábery z bitky si môžete pozrieť tu.