Malacky Regióny Bratislava

POLICAJTI žiadajú o POMOC: Dvaja muži BRUTÁLNE dobili 89-ročnú babičku, lebo im odmietla vydať peniaze!

Policajti žiadajú o pomoc pri získaní možných svedkov trestného činu, ktorý sa stal v stredu 3. novembra 2021 v Stupave. Zdroj: KR PZ BA

STUPAVA – Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Malackách žiada o pomoc pri získaní možných svedkov trestného činu, ktorý sa stal v stredu 3. novembra 2021 v Stupave.

 

V čase medzi 17.30 – 18.15 hod. bola na Malackej ulici, na začiatku Stupavy od Malaciek po ľavej strane, bola lúpežne prepadnutá v rodinnom dome 89-ročná babička. Prepadli ju dvaja neznámi muži, pričom pýtali od nej peniaze a následne ju udierali päsťami do tváre. “Ak ste videli podozrivé osoby na mieste alebo ste v tom čase išli v blízkosti miesta činu, prípadne disponujete kamerovým záznamom z vozidla či iného nahrávacieho zariadenia, kontaktujte políciu na č. 158 alebo prostredníctvom profilu na sociálnej sieti Facebook Polícia SR – Bratislavský kraj. Akékoľvek poznatky, ktoré by viedli k zisteniu totožnosti podozrivých osôb, ich pohybu a pobytu môžete oznámiť na OKP Okresného riaditeľstva Policajného zboru Malacky na tel. č. 0961513623 alebo 0961513615,” informuje mesto Stupava na svojej stránke.
Reakcie ľudí sa na sociálnych sieťach plné hnevu a odporu k tak chrapúnskemu činu. “Toto už je neskutočne. Kam sa človek pohne samí bezdomovec alebo feťak. Normálne aby sme sa báli za chviľu vyjsť von . Plná Stupava dílerov, každý o nich vie no nikto nič nerobí, hlavne kompetentný!!! Chúďatko babička toto si určite nezaslúžila, mojej mame ukradli zasa bicykel v práci tiež podozrivý stupavsky fetoško. Fuj nechutne,” píše jeden z nich. “Ruky a nohy im treba polámať, keď si dajú na mušku takú zraniteľnú a nevinnú osobu. Dúfam že je babka v poriadku,” pridal sa ďalší.