Regióny Bratislava Levice Top

BRUTÁLNY ÚTOK pred očami detí! OPITÝ muž nemal zľutovanie: Hrozivé DETAILY, TOTO spravil úbohej žene

Ilustračné foto. Zdroj: FB-Polícia SR-Žilinský kraj

NOVÁ DEDINA – Nikto nečakal, že nevinná zábava v obci sa môže skončiť brutálnym útokom. Muž najskôr slovne a potom aj fyzicky napadol bezbrannú staršiu ženu. Na celý incident sa prizerali deti. Prípad už rieši polícia.

 

Obyvatelia obce Nová Dedinka si ostatný víkend užívali príjemnú akciu tzv. Novodedinský kotlík. Nevinný jarmok s hudbou sa razom stal dejiskom hrôzy pre bezbrannú staršiu pani. Na akcii sa objavil podgurážaný muž, ktorý od začiatku prejavoval známky násilia. “Po celý čas chodil a provokoval, následne napadol,” prezradila nám jedna z obyvateliek.

Podľa našich informácií na staršiu pani, invalidnú dôchodkyňu, najprv zaútočil slovne. To mu nestačilo. Nebál sa použiť ani fyzické násilie. “Ten pán bol na mol opitý, obťažoval, nadával a následne bezdôvodne napadol pani,” dodala obyvateľka.

Na akcii, samozrejme, nechýbali rodiny s deťmi, ktoré sa na celý útok prizerali. “Boli sme tam 4 rodiny s deťmi. Včera mi písalo veľa ľudí, ktorí poznajú veľmi dobre rodinu pána, ktorý napadol staršiu pani. Problémová rodina! Aký mal dôvod napadnúť 64r. invalidnú dôchodkyňu?,” nevie si vysvetliť celú situáciu Júlia.

Skontaktovala sa s napadnutou ženou a spoločne čin nahlásili na polícii. Tá už prípad vyšetruje. “Polícia v Tlmačoch okolnosti prípadu objasňuje ako podozrenie z trestného činu výtržníctva. Vzhľadom k tomu, že  dokumentovanie prípadu prebieha a vo veci budú vykonávané  procesné úkony nemôžeme verejnosti poskytnúť k prípadu viac informácií,” potvrdila pre zregionu.sk hovorkyňa krajskej polície v Nitre Renáta Čuháková.