Krimi Regióny Bratislava Top

DESIVÁ TRAGÉDIA Zavraždenej PATRÍCII mali vyrezať SRDCE! Šokujúce DETAILY: Pri jej tele malo byť vedro s ORGÁNMI, prehovorili susedia DOBODANEJ ženy

Ilustračná foto. Zdroj: Ján Zemiar

BRATISLAVA – Ďalšia krvavá dráma sa odohrala na jednom z najväčších bratislavských sídlisk. V Ružinove došlo k brutálnej vražde 48-ročnej ženy. Obeť sa volala Patrícia a pracovala ako čašníčka.

Aktualizované 13:45: Nezvestné priateľa zavraždenej už našli, polícia ho zadržala ako podozrivého.

V jednom z bytov v druhom bratislavskom okrese našli policajti telo ženy bez známok života. Na sociálnej sieti o tom informovala polícia Bratislavského kraja.

“Bližšie informácie poskytneme, keď to situácia vo vyšetrovaní umožní,” uviedli pár chvíľ po vražde policajti.

Ako uviedla TV Markíza, telo sa údajne nachádzalo na posteli na treťom poschodí. Žena mala mať viaceré sečné a rezné rany. „Vo štvrtok v popoludňajších hodinách sme prijali na operačné stredisko Záchrannej zdravotnej služby hlásenie polície ohľadom nálezu mŕtveho ženského tela vo veku 48 rokov na Prievozskej ulici. Na miesto sme vyslali obhliadajúceho lekára,“ potvrdil záchranár Martin Balko.

Vyrezané srdce a orgány mimo tela

Portál tiež priniesol informácie o tele zavraždenej, ktoré policajti našli v hroznom stave. Vedľa mŕtveho rozrezaného tela malo byť na zemi položené vedro s jej orgánmi. Úbohej žene vrah vyrezal aj srdce.

Celé jej telo bolo nájdené v devastačnom stave. Žena mala mať rozrezané ľavé líce, hrudník aj stehno. Policajti našli údajne telo prikryté dekou, pričom na ňom ležal britský pas. Žena však bola Slovenka. Podľa  informácií TV Markízy mal byť pas, aj napriek tomu, písaný na jej meno.

Podľa informácií Nového Času sa obeť volala Patrícia a pracovala ako čašníčka. Jej susedia o nej hovorili ako o milej a ochotnej osobe, no mala vraj mať problémy s alkoholom. Patrícia však mala komplikovaný vzťah. Podľa svedkov sa s jej priateľom hádala takmer každý deň. “Jej priateľ často vykrikoval, že jej odtrhne hlavu,” prezradila suseda. Vraj sa mnohokrát stalo, že kvôli kriku nemohla spať. Podľa ľudí z jej okolia, Patrícia často nechodila von, naposledy ju videli pred Vianocami.

Partner zavraždenej Patrícii je je podľa informácií TV Markíza nezvestný. Pátra po ňom polícia.

Jej partner je nezvestný

Nezvestného priateľa zavraždenej Patrícii, Jozefa H. (47) z Bratislavy, naposledy videli v stredu 3. januára o 16.30 h, odvtedy o sebe nepodal žiadnu informáciu.

„Nezvestnosť osoby má súvis s predmetným prípadom,“ potvrdil pre TV Markíza hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Nezvestný priateľ zavraždenej Jozef Hanuska. ZDROJ: ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH

Nezvestný je 180 centimetrov vysoký, štíhlejšej postavy avšak s pivným bruchom. Má kratšie čierne prešedivené vlasy, modré oči, vzpriamenú chôdzu, priamu reč bez rečovej vady. Môže mať pri sebe ruksak aj pánsku ľadvinku a na hlave šiltovku bledej farby.

„Akékoľvek informácie k súčasnému pobytu a pohybu nezvestného nám občania môžu oznámiť na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na facebookovom profile polície,” doplnil hovorca.