Regióny Bratislava Top

DESIVÝ PLÁN vraha zo Zámockej: Na muške mal premiéra aj prezidentku

Streľba v hlavnom meste! ZDROJ: tip čitateľa, Twitter, TASR/Martin Baumann, Pavol Zachar

BRATISLAVA – Hrôzostrašný masaker, ku ktorému došlo včera večer v bratislavskom bare Tepláreň, otriasla celým Slovenskom. O život mali prísť dvaja mladí chlapci Matúš a Juraj, ktorí sa pokúšali zachrániť si život a utiecť z podniku. Pôvodne však brutálny, len 19-ročný vrah Juraj Krajčík, chcel zavraždiť vysokého predstaviteľa štátu. 

 

Bratislavou včera večer otriasli desivé výstrely. Len 19-ročný chlapec zastrelil dvoch mladých chlapcov, ktorí sa pokúšali utiecť z baru Tepláreň na Zámockej ulici v Bratislave, kde sa stretávala LGBTI komunita. Podľa našich informácií malo padnúť 8 výstrelov a vrah z miesta činu okamžite ušiel. Nám sa podarilo skontaktovať očitú svedkyňu, ktorá videla, ako zastrelil dvoch chlapcov do hlavy. “Vybehol za chalanmi, čo asi chceli utiecť, a potom, ako ich zastrelil, prebehol cez také schody okolo môjho auta a utekal smerom dole, ako je Falkensteiner Hotel.”

Po ozbrojenom a nebezpečnom vrahovi pátrala polícia celú noc. Telo podozrivého Juraja Krajčíka však muži zákona našli až dnes ráno. “Môžeme upokojiť verejnosť, že ďalší útok strelca zo Zámockej ulice v Bratislave jej nehrozí. Dnes ráno polícia strelca vypátrala. Mŕtveho. Aktuálne prebiehajú procesné úkony, bližšie informácie vám poskytneme hneď ako to bude možné,” informujú o tom muži zákona na sociálnej sieti.