Regióny Bratislava Top

FOTO DESIVÁ ZRÁŽKA Do mladíka na ceste v plnej rýchlosti VPÁLILO auto! Šokujúce, čo vyvádzal tesne predtým

ZDROJ: Facebook

LOZORNO – Desivá nehoda sa stala včera v noci medzi Stupavou a obcou Lozorno. Pri miestnej benzínovej pumpe zrazilo auto mladého muža, ktorý podľa svedkov tancoval na ceste.

Dopravní policajti Okresného riaditeľstva PZ v Malackách boli včera (24.04.2024) krátko po 22.00 hod vyslaní na štátnu cestu I/2 medzi mestom Stupava a obcou Lozorno k dopravnej nehode chodca s motorovým vozidlom. Moment, v ktorom auto zrazí mladého muža, dokonca svedkovia natočili na video. Z dôvodu citlivosti prípadu sme sa ho ale rozhodli nezverejniť.

Okamih tesne pred zrážkou. Zdroj: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj

“Podľa doposiaľ zistených informácií mali dvaja poľskí neosvetlení chodci oblečení v maskáčových šatách putovať na územie Českej republiky. Počas toho ako jeden z nich tancoval v jazdnom pruhu cestnej komunikácie došlo k jeho stretu s motorovým vozidlom,” uvádzajú bratislavskí krajskí policajti.

ZDROJ: FB/Dopravný servis

Následkom zrážky chodec utrpel zranenia, s ktorými bol prevezený do jednej z bratislavských nemocníc. “Presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody sú v štádiu vyšetrovania,” dodávajú policajti.