Regióny Bratislava Top

TRAGICKÁ NEHODA Auto vletelo pod kamión! O život prišla matka s 15-ročným synom

Zdroj: Air - Transport Europe, letecká záchranná služba

BRATISLAVA – Desivá dopravná nehoda sa odohrala dnes (18.9.) v skorých ranných hodinách na diaĺnici D2. Matka so svojim 15-ročným synom vleteli, z doposiaľ nezistených príčin, v osobnom aute rovno pod kamión. Záchranári im už needokázali pomôcť. 

 

Nehoda sa stala krátko po 8:30 na 41 kilometri diaľnice D2. Osobné auto v plnej rýchlosti vletelo pod kamión, ktorý stál v odstavnom pruhu. “43-ročná vodička vozidla Nissan Micra z doposiaľ presne nezistených príčin narazila do zadnej časti kamióna, ktorý bol odstavený na krajnici. Vodička vozidla Nissan ako aj jej spolujazdec zraneniam na mieste nehody podľahli,” uviedli prvotné informácie policajti.

Zdroj: Air – Transport Europe, letecká záchranná služba

Pomáhali všetky záchranné zložky, na mieste pristál aj vrtuľník. “Dnes ráno pristával záchranársky vrtuľník na diaľnici D2 pri Lozorne. Osobné motorové vozidlo, v ktorom sa viezli dve osoby narazilo zo zadu do kamióna. Hasiči museli obe osoby spod zakliesneného kamióna vyslobodiť. 43-ročná žena a 15-ročný chlapec, žiaľ, utrpeli zranenia, ktoré boli nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahli. Lekár konštatoval už len úmrtie. Záchranársky vrtuľník sa na svoju základňu vrátil prázdn,” informujú leteckí záchranári.

Zdroj: Air – Transport Europe, letecká záchranná služba