Regióny Bratislava PR článok

Hľadáte si nové zamestnanie? Máme pre vás voľné pracovné ponuky v Bratislavskom kraji

Ilustračná foto. Zdroj: TASR / Lukáš Grinaj

Hľadáte si nové zamestnanie v Bratislavskom kraji? V tom prípade ste na správnom mieste. Portál Kariéra.sk pre vás vybral pracovné ponuky z Bratislavského kraja, ktoré by vás mohli zaujať. K príslušným platom vám zamestnávatelia ponúknu aj zaujímavé benefity a ďalšie výhody. Pripravte si životopis a pozrite sa, aké pozície sú momentálne voľné.

Plat: 6 – 7 EUR 

Miesto výkonu práce: Bratislava

Hľadáme šikovného študenta, ktorý ma chuť podieľať sa s nami na vývoji atraktívnych televíznych služieb. Pole Vašej budúcej pôsobnosti nie je nijak obmedzené. Ak máte vášeň pre programovanie a React JS Vám nie je cudzí, môžete sa mrknúť na smart TV, web či mobilné apky. Ak sa vidíte viac v sieťach, budete mať šancu sa realizovať v oblasti najmodernejších CDN technológií a testovať najnovšie svetové trendy v našich laboratóriách. Zistite o tejto ponuke viac na Kariéra.sk. 

Plat: 1500 EUR 

Miesto výkonu práce: Bratislava

Hľadáme skúsenú body špecialistku do salónu Xoxo Body & Mind. Práca zahŕňa pozície kozmetičky, manikérky, pedikérky/masérky. Pozícia body specialist zahŕňa klasické kozmetické úkony (čistenie, masáž tváre, depilácie, úprava a farbenie obočia), klasickú manikúru, pedikúru, telové masáže a zábaly. Zašlite svoj životopis na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Bratislava

Plat: 1900 €

Jedna z predajní LIDL sa ocitne vo vašich rukách. Budete viesť tím s približne 30 zamestnancami – organizovať ich prácu, úlohy a pracovné zmeny či starať sa o ich rast a naberať nových zamestnancov. Nebojíte sa zodpovednosti? Viac sa o tejto ponuke dočítate na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Bratislava 

Plat: 2070 EUR 

Hľadáme nového kolegu na pozíciu Asset manažér správy EZ, ktorý má odbornú spôsobilosť. A čo bude náš nový kolega robiť? Bude zabezpečovať proces pripájania zdrojov elektrickej energie do distribučnej sústavy do 100 Kw, zabezpečovať investičné akcie pre obnovu sietí VN a NN, TS a koordinovať obnovu a menovité opravy. Všetky podrobnosti nájdete na Kariéra.sk. 

Miesto výkonu práce: Senec 

Plat: 1600 EUR

Čo Vás na tejto pozícii čaká? Úpravy systémového nastavenia za účelom optimalizácie procesov v sklade, softwarové ovládanie robotického stroja, optimalizácia stavu zásob, aktualizácia základných dát tovarov na základe Control Reportu a iných systémových reportov. Hodíte sa na túto pozíciu? Viac sa o nej dočítate na Kariéra.sk.

Miesto výkonu práce: Bratislava

Plat: 1400 – 1900 EUR 

Máte skúsenosti ako technický nákupca pre operatívny nákup? Ak tiež komunikujete anglicky, neváhajte reagovať na túto príležitosť. Čaká vás objednávanie dielov v rámci aj mimo spoločnosti, operatívny nákup a práca v systéme SAP. Viac sa o tejto ponuke dočítate na Kairéra.sk.

Miesto výkonu práce: Bratislava

Plat: 1400 – 1900 EUR 

Baví Vás práca v sklade? Radi pracujete s tovarom? Staňte sa členom dm tímu. Čo Vás na tejto pozícii čaká? Práca na VZV s terminálom a scannerom, dokladanie tovaru podľa skladového systému, plnenie požadovaných výkonov a pomoc pri preskladňovaní tovaru. Výhodou je 13. a 14. plat. Všetky benefity nájdete na Kariéra.sk. 

Nevybrali ste si z týchto ponúk? Nezúfajte. Na Kariéra.sk si môžete vybrať zo stoviek voľných pracovných miest, stačí zadať odvetvie a lokalitu, v ktorej si hľadáte prácu. Taktiež sa môžete pridať do Facebookovej skupiny Práca a brigády – Slovensko a zahraničie / KARIERA.SK, vďaka ktorej pravidelne dostanete informácie o voľných pracovných pozíciách.